Türkiye Kupası Galibi ve Süper Kupalı Akhisarspor

Akhisarspor biletleri bu sezon büyük ilgi görüyor.Lige kupayla başlayan Akhisarspor biletlerini satın almak isterseniz güvenilir adres biletalsat.com! Sivasspor, Alanyaspor, Ankaragücü ve Kayserispor gibi anadolu ekipleri arasında bulunan Akhisarspor biletleri bu sezon daha çok tercih ediliyor.Geçtiğimiz sezonu Türkiye Kupası ile kapatan Akhisarspor, yeni sezona da Türkiye Süper Kupası ile başladı. Türk futbolunda önemli bir başarı elde eden Akhisarspor biletleri de yoğun ilgi görüyor.

Türkiye Kupası ya da Süper Lig maç biletleri biletalsat.com’da siz de Akhisarspor maç bilet fiyatları ve Akhisarspor kombine bilet fiyatlarını inceleyebilir, Akhisarspor biletlerini kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Akigolar Adını Süper Lig Tarihine Yazdırdı

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Kulübü kısa ismi ile Akhisarspor; Manisa’nın Akhisar ilçesine ait bir futbol kulübüdür.

Tarihinde ilk kez 2012-2013 senesinde Süper Lig’e yükselen Akhisarspor, geçtiğimiz sezon Türkiye Kupasını ve bu sezonun başında Süper Kupayı kazanarak en büyük başarısını elde etmiştir.

Süper Lig’de henüz kısa fakat oldukça başarılı bir geçmişe sahip olan Akhisarspor’un ligdeki en büyük başarısı 2015 – 2016 sezonunda elde ettği 7.’liktir. Akhisarspor maçlarını bir dönem Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynamıştı fakat Türkiye’de tesisleşme hamlelerinden birisi olarak başarılı Süper Lig ekibi Akhisarspor’a ve taraftarlarına yeni bir stad yapıldı.

Akhisarspor maç biletleri nereden alınır?

Birçok futbol takımına göre daha genç bir tarihe sahip olan Akhisarspor kulübü, başarılı Süper Lig performansı ile dikkatleri üzerine çekmiş ve birçok kulübe göre daha düşük bütçe ile çok daha büyük başarılar elde etmeyi başarmıştır. Akhisarspor maçları yeni Spor Toto Akhisar Stadı’nda oynanmaktadır. Oldukça güzel bir atmosfer yakalayan stadda Akigoların takımlarına verdikleri destek futbolu daha da güzel hale getirmektedir.

Siz de Akhisarspor biletlerini biletalsat.com ile kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilir ve Akhisarspor’u yeni stadında tribünden destekleyebilirsiniz. Yeni stadı ile çok daha fazla seyirci Akhisarspor kombine biletlerine ve Akhisarspor kombine bilet fiyatlarına ilgi duymaya başladı. Modern arayüzü ve güvenilir hizmeti ile biletalsat.com sizlere en uygun fiyatlı Akhisarspor biletleri ve Akhisarspor kombine biletleri fiyatlarını sunmaktadır.

Akhisarspor maçları için tribünüzdeki yeriniz sizi bekliyor!

Mütevazi bütçesi ve başarılı futbolu ile Akhisarspor maçlarında siz de tribündeki yerinizi en uygun fiyatlarla almak istemiz misiniz? Akhisarspor biletleri; güvenilir ve kolay bir şekilde biletalsat.com adresinde! Akhisarspor biletleri fiyatlarını biletalsat.com ile kolay bir şekilde inceleyebilir ve isterseniz Akhisarspor biletleri ve Akhisarspor kombine maç biletlerini güvenilir şekilde satın alabilir veya satabilirsiniz.

Akhisarspor maç biletleri satın al


f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.