Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D A B C D E F G H I KAPALI A KAPALI B KAPALI C A1 B1 C1 D1 E1 A B C D E F G H B A
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 200,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 200,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Alanya Oba Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Alanyaspor - Galatasaray Biletleri

Alanyaspor - Galatasaray

Birbirinden farklı etkinliklere katılmak ve özellikle maç bileti almak isteyenler için dört dörtlük bilet satın alma hizmeti sunulmaktadır. Bilet almak isteyenler için büyük bir fırsat haline gelen bu hizmet sayesinde artık maç biletini kuyruğa girme derdi olmadan kolay bir şekilde alabileceksiniz. Özellikle gün geçtikçe yaklaşan Alanyaspor ve Galatasaray maçına yer ayırmak isteyenler için bir fırsat olan bu hizmet sayesinde site üzerinden 7/24 istediğiniz zaman bilet satın alabilirsiniz. Alanyaspor-galatasaray biletleri tükenmeye devam ettiğinden dolayı, kısa sürede bilet temin edebilirsiniz. Ayrıca bilet satın almak isteyenler için güvenilir hizmet kapsamında sorunsuz hizmet sunulmaktadır. Bu nedenle alanyaspor-galatasaray biletleri alma konusunda bize güvenerek biletlerinizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Her türlü festival, basketbol ve futbol müsabakaları gibi etkinlikler için bilet almak için güvenilir yol olan bilet al hizmeti sayesinde artık etkinlikler yaklaşmadan yerinizi önceden ayırabileceksiniz. Ayrıca sitede bulunan alanyaspor-galatasaray maç biletleri hakkında kaç adet biletin kaldığı bilgisi de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra biletler avantajlı fiyatlarla hizmet sunulmaktadır. Böylece alanyaspor-galatasaray maç biletleri satın alırken fazla masraf yapmayacak ve isterseniz yanınızda bir başkasını da en uygun fiyata maça götürerek maç keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Garantili bilet satış hizmetinin sunulduğu bu hizmet sayesinde bileti satın aldığınız an bilet bilgilerini anında cebinizde gelmektedir. Böylece etkinliklere haftalar öncesinden yerinizi ayırarak etkinlik günü bilet arama derdinden kurtulacaksınız.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.