Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D A B C D E F G H I KAPALI A KAPALI B KAPALI C A1 B1 C1 D1 E1 A B C D E F G H B A
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Alanya Oba Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Alanyaspor – Gençlerbirliği Maç Biletleri Biletalsat.com’da!

Türkiye Süper Ligi 2019 – 2020 sezonunda heyecan dolu geçen maçlara tanıklık ederken siz de bu rekabet içinde takımınızı desteklemek için hemen Alanyaspor Gençlerbirliği bileti alabilirsiniz. Spor tutkunları Spor Toto Süper Ligi’nin 2. devresinde takımlarının mağlubiyet veya beraberlik almasını istemiyorlar. Bu yüzden siz de tribündeki yerinizi alın ve tribün ateşini canlı olarak hissedin.

Alanyaspor evinde ağırlayacağı Gençlerbirliği’ni yenerek puanını yükseltmek ve şampiyonluk yarışına ortak olmak istiyor. Siz de tuttuğunuz takımı desteklemek için hemen Alanyaspor Gençlerbirliği maç bileti alın. Biletalsat.com adresinde sadece Alanyaspor Gençlerbirliği maç bileti alma işlemi değil aynı zamanda elinizde bulunan bileti satışa sunarak Alanyaspor Gençlerbirliği maç bilet devir işlemini de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alanyaspor Gençlerbirliği Maç Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Alanyaspor Gençlerbirliği maç bileti alarak takımına destek olmak isteyen taraftarlar, Alanyaspor Gençlerbirliği maç bilet fiyatını merak ediyorlar. Kategorilere göre değişen ve sürekli güncellenen fiyatları takip etmek için Biletalsat.com’dan Alanyaspor Gençlerbirliği maç bileti fiyatını karşılaştırabilirsiniz.

Sadece Alanyaspor Gençlerbirliği maç bilet devir işlemi için değil daha pek çok futbol, basketbol maçına da Biletalsat.com adresinden bilet bulabilir veya bilet satabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.