Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Zorlu PSM Turkcell Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

26 Mart 2020'deki Alice Müzikali İle Büyüleneceksiniz!

Sahneye konulduğu ilk günden beri kapalı gişe oynayan Alice Müzikali bileti için Biletalsat.com doğru adres. Serenay Sarıkaya, Enis Arıkan, Ezgi Mola, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim, Merve Dizdar’ın başrollerini paylaştığı Alice Müzikali, etkileyici konusu ve büyüleyici müzikleri ile bu sezonda izleyicilerden tam not almayı başardı.

Oyuncu kadrosu, dansçılar ve canlı orkestrasıyla seyircileri sanal bir dünyanın olağandışı atmosferine taşıyan Alice Müzikali bilet alma işlemini Biletalsat.com adresinden hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alice Müzikali Hikayesi

Büyülü ve olağanüstü sanal bir dünyanın ardında Alice’in kimlik arayışı. Kendisiyle ve korkularıyla yüzleşen aynı zamanda bunu yaparak kendisini tanıyan Alice, bir uygulamaya tıklayarak gerçek dünyasından kopuyor. Beyaz Tavşan’ı takip ederek eğlenceli, tuhaf, olağanüstü bir diyarda buluyor kendini.

Alice Müzikali’ni merak ediyor ve müzikal hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız hemen Alice Müzikali bileti alabilir ve bu harika sahne gösterisini izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Alice Müzikali Biletleri Nasıl Satılır?

Alice Müzikali bilet satma işlemi yapmak isteyenler de yine Biletalsat.com adresindeki sağ üst köşede yer alan butonu kullanarak biletlerini Biletalsat.com güvencesi ile satabilirler. Alice Müzikali bilet satma işlemi işte bu kadar kolay.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.