Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Zorlu PSM Turkcell Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

26 Nisan 2020'de Harikalar Diyarının Kapısı Son Kez Aralanıyor!

Bir uygulamaya tıklayarak Beyaz Tavşan’ı takip etmeye başlayan, ardından kendisini gizemli, eğlenceli ve büyüleyici bir dünyanın içinde bulan Alice’in olağanüstü hikayesine ortak olmaya hazır mısınız? Hazırsanız Biletalsat.com adresinden hemen Alice Müzikali bilet alma işlemi ile biletinizi alın ve bu büyüleyici gösterinin izlemenin keyfini doyasıya yaşayın.

Sahnelendiği ilk günden itibaren kapalı gişe oynayan Alice Müzikali biletleri hemen tükendiği için müzikali izlemek isteyenler bilet bulmakta oldukça zorluk çekmişlerdi. Biletalsat.com platformu bilet bulmakta zorlanan Alice Müzikali bilet almak isteyen izleyiciler için bir çare oluyor. Bu platformda Alice Müzikali biletlerini bulabileceğiniz gibi daha pek çok etkinliğe de bilet alabilir veya elinizde bulunan biletleri hızlı ve güvenilir bir şekilde satabilirsiniz.

Alice Müzikali Bilet Fiyatları Nedir?

Serenay Sarıkaya, Enis Arıkan, Ezgi Mola, Şükrü Özyıldız gibi ünlü ve başarılı oyuncuların yanında dansçılar ve canlı orkestranın da yer aldığı bu müzikali izlemek için tükenmeden Alice Müzikali bileti alın ve siz de büyüleyici bir dünyanın içindeki yerinizi ayırın.

Alice Müzikali bilet almak isteyen izleyiciler fiyatlar merak konusu oluyor. Alice Müzikali bilet fiyatları kategoriden kategoriye göre değişmektedir. Biletalsat.com adresinde pek çok sahne gösterisinde olduğu gibi Alice Müzikali bilet fiyatları oldukça uygun.

Alice Müzikali Hikayesi

Büyülü ve olağanüstü sanal bir dünyanın ardında Alice’in kimlik arayışı. Kendisiyle ve korkularıyla yüzleşen aynı zamanda bunu yaparak kendisini tanıyan Alice, bir uygulamaya tıklayarak gerçek dünyasından kopuyor. Beyaz Tavşan’ı takip ederek eğlenceli, tuhaf, olağanüstü bir diyarda buluyor kendini. Esas hikayede bundan sonra başlıyor. Oldukça keyifli ve bir o kadar da gizemli olan bu müzikali kaçırmayın.

Alice Müzikali Müzikleri

İzleyicilere büyüleyici bir dünyanın kapılarını açan Alice Müzikali’nde birbirinden güzel şarkıları Serenay Sarıkaya’nın muhteşem sesinden dinlemek mümkün. Nil Karaibrahimgil, Alice’ten etkilenerek yazdığı “Duy Beni” ve “Kuzey Yıldızı” gibi şarkılarıyla izleyicilerin takdirini toplamayı başarmıştır.

Siz de Alice Müzikali bilet alarak bu şarkıları Serenay Sarıkaya’nın güzel sesinden dinleme şansını yakalayın. Bunun yanında müzikalde bulunan orkestrayla muhteşem şarkılar dinleyebilir ve mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Alice Müzikali’ni merak ediyor ve müzikal hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız hemen Alice Müzikali bileti alabilir ve bu harika sahne gösterisini izleme şansını yakalayabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.