Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

101 102 103 104 301 302 303 304 305 203 204 405 406 407M
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Eryaman Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Ankaragücü – Medipol Başakşehir

2019 – 2020 sezonu takımlar ve onları destekleyen taraftarlar için oldukça zorlu ve heyecanlı geçiyor. Bazı takımlar 3 puanı hanelerine yazıp şampiyonluğa uzanmak isterken bazı takımlar da küme düşmemek için mücadele veriyorlar. Siz de Türkiye Süper Ligi’nin bu heyecanlı yarışında takımınızı desteklemek için hemen Ankaragücü Başakşehir bileti alabilirsiniz.

Medipol Başakşehir deplasmanda Ankaragücü ile karşı karşıya gelirken iki takımda kazanmak için mücadele verecek. Siz de bu heyecana ortak olmak ve tribünden takımınızı destekleyerek futbol ateşini doyasıya yaşamak için hemen Ankaragücü Başakşehir maç bilet devir işlemini gerçekleştirin.

Ankaragücü Başakşehir Maç Bileti Nereden Alınır?

Ankaragücü Başakşehir maç bileti almak veya Ankaragücü Başakşehir maç bileti satmak için siz de Biletalsat.com adresine gelerek işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Spor etkinlikleri için bilet almanın veya bilet satmanın hızlı ve kolay yolu Biletalsat.com ile Ankaragücü Başakşehir maç bilet devir işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ankaragücü Başakşehir maç bilet fiyatı kategorilere göre değişmektedir. Siz de Ankaragücü Başakşehir maç bilet fiyatını öğrenmek ve tribünden tuttuğunuz takıma destek olmak için Ankaragücü Başakşehir maç bileti almak istiyorsanız hemen Biletalsat.com adresine gelin.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.