Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F A1 B1 C1 D1 E1 F1 A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 J2 K2 D3 E3 F3 G3 H3 J3 K3 A B C
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Konya Büyükşehir Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Atiker Konyaspor – Kayserispor Maç Biletleri Burada!

Türkiye Süper Ligi’nde heyecan artarken takımlar galibiyet kazanmak için ellerinden gelen mücadeleyi gösteriyorlar. Ama kaleye isabetli şut bulmak kolay olmuyor. Spor Toto Süper Lig mücadelelerdeki yerinizi almak istiyorsanız hemen Atiker Konyaspor Kayserispor maç bileti alabilir ve bu heyecana ortak olabilirsiniz. Atiker Konyaspor Kayserispor maç bilet devir işlemi yapmak için bilet almanın en güvenilir adresi Biletalsat’a gelip işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Atiker Konyaspor Kayserispor maç bilet devir işlemi yaparak maçın heyecanını yaşamak için siz de acele edin ve Biletalsat güvencesiyle Atiker Konyaspor Kayserispor maç biletlerini en kolay bir şekilde alın.

Atiker Konyaspor Kayserispor Maç Biletleri Satışa Çıktı Mı?

Futbol coşkusunu doyasıya yaşamak için Atiker Konyaspor Kayserispor maç biletlerinin satışa çıkmasını bekleyen taraftarlar Biletalsat adresini takip edebilirler. Biletleri Biletalsat adresinden hemen bulabilir ve Atiker Konyaspor Kayserispor maç bilet devir işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Atiker Konyaspor Kayserispor Maç Bileti Fiyatı Nedir?

Sporseverlerin merakla takip ettikleri Türkiye Süper Ligi devam ederken Atiker Konyaspor Kayserispor maç bileti almak isteyenler Biletalsat’a geliyor. Siz de Atiker Konyaspor Kayserispor maç bileti fiyatını öğrenmek için Biletalsat adresini takip edebilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.