Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F A1 B1 C1 D1 E1 F1 A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 J2 K2 D3 E3 F3 G3 H3 J3 K3 A B C
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Konya Büyükşehir Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Atiker Konyaspor – Medipol Başakşehir

3 puanı alıp şampiyonluğa uzanma yarışında hızla ilerleyen takımlar galibiyet kazanmak için sıkı mücadeleler sergiliyorlar. Spor Toto Süper Lig’in sonuna yaklaşırken Medipol Başakşehir deplasmanda Atiker Konyaspor ile karşılaşacak. Siz de Türkiye Süper Ligi’ndeki bu heyecan dolu mücadeleyi kaçırmamak istiyorsanız hemen Atiker Konyaspor Başakşehir maç bileti alabilir ve takımınızı tribünden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Futbolu hayatlarının bir parçası olarak benimsemiş kişiler maçları kaçırmamak ve tribün meşalesini canlı yaşamak için maç bilet devir işlemi yaparak istedikleri maça bilet alabiliyor veya bilet satabiliyorlar. Atiker Konyaspor Başakşehir maç bilet devir işlemi yaparak da bilet alabilir veya satabilirsiniz.

Atiker Konyaspor Başakşehir Maç Bileti Nereden Alınır?

Bilet almanın ve bilet satmanın hızlı ve güvenilir yolu Biletalsat.com ile istediğiniz kategoride yer alan Atiker Konyaspor Başakşehir maç bileti alabilirsiniz. Spor tutkunları güncel Atiker Konyaspor Başakşehir maç bilet fiyatına Biletalsat.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kategorilere göre farklılık gösteren Atiker Konyaspor Başakşehir maç bilet fiyatını Biletalsat.com adresinden karşılaştırabilir ve dilediğiniz bileti hemen alabilirsiniz.

Biletalsat.com adresinden sadece Atiker Konyaspor Başakşehir maç biletini değil daha pek çok maça ve etkinliğe bilet bulabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.