Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E VIP 114 115 116 117 125 102 113 118 124 103 413 414 415 416 417 418 428 429 430 401 402 403 119 120 121 122 123 104 105 106 107 108 109 110 111 112 419 420 421 422 423 424 425 426 427 407 408 409 410 411 412 404 405 406
Filtrele

Bu etkinliğe 3 günden az kaldığı için etkinlik alanına yakın satıcıların biletleri listelenmektedir. Aldığınız biletler etkinlik öncesi teslimat garantilidir.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Bu etkinliğe 3 günden az kaldığı için etkinlik alanına yakın satıcıların biletleri listelenmektedir. Aldığınız biletler etkinlik öncesi teslimat garantilidir.
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Beşiktaş Vodafone Park
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Beşiktaş - Denizlispor Maç Biletleri

Beşiktaş Sahasında Denizlispor'u Konuk Edecek

Kara kartallar ile Denizlispor'un yapacağı zorlu karşılaşmanın maç biletleri satın alınmaya başladı.

Beşiktaş yeni yıla gireceğimiz son haftalarda Denizlispor'u evinde konuk edecek.

Beşiktaş Denizlispor ile yapacağı bu güzel maçın biletleri için taraftarlar bilet satın alma işlemlerine başladı ve taraftarların aldığı maç biletleri tükenmeden sizde yerinizi alarak takımınıza destek olun.

Beşiktaş Denizlispor karşılaşmasının yapılacağı tarihi arayanlar Biletalsat.com üzerinden maç tarihini inceleyerek biletlerini satın almaya başladı bile.

Bu muhteşem karşılaşmayı yerinde seyretmek için siz de Beşiktaş Denizlispor maç bilet fiyatları kategorisini inceleyerek hem bilet alıp hem de elinizde ki biletleri kolaylıkla satabilirsiniz.

Bu sezon sıkı bir rekabetin olacağı Süper Lig'de iki takımın 10.11.2019 tarihinde oynayacağı karşılaşmaya ait Beşiktaş Denizlispor maç biletleri için sizde tükenmeden biletalsat.com üzerinden biletinizi alarak takımınıza sahada destek olabilirsiniz.

Biletalsat.com; Türkiye’nin güvenilir ve garantili maç bileti satış platformudur.

2018-2019 Süper Lig sezonunu 3. olarak bitiren Beşiktaş , sahasında ağırlayacağı Denizlispor gibi güçlü bir rakiple nasıl mücadele edeceğini hep birlikte izleyeceğiz.

Beşiktaş üst sıralardan kopmak istemiyor,Horozlar ise galibiyet ve üç puanın peşinde olacak.

Beşiktaş'ın Denizlispor ile yapacağı bu maçtan çıkarmak istediği üç puan ile ayrılması liderlik yarışında çok değerli olacak.

Herkesin maç bileti fiyatlarını araması ve maç bileti satın almak için sıraya girmesinin ardından sizde bu görsel şöleni sahada izlemek istiyorsanız hemen geç kalmadan Beşiktaş Denizlispor maç biletleri listesinden en uygun fiyata maç biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Maç boyunca iki takımında çekişmeli bir futbol sergileyeceği bu maç için sizde hemen biletalsat.com ile maç bileti satın alarak takımınıza destek olun.

En Uygun Biletler Biletalsat.com'da

Beşiktaş Denizlispor karşılaşmasının maç bileti fiyatları biletalsat.com üzerinden hemen alabilir ya da isterseniz satabilirsiniz.

Beşiktaş Denizlispor maçı bilet fiyatları için biletalsat.com üzerinden hemen sizde takımınıza destek vererek maçı yerinde seyretme keyfini yaşayabilir ya da isterseniz elinizde ki biletleri hemen satabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.