Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Covid-19 kapsamında alınan kuralları okumak için Buraya tıklayın

A B C D E VIP 114 115 116 117 125 102 113 118 124 103 413 414 415 416 417 418 428 429 430 401 402 403 119 120 121 122 123 104 105 106 107 108 109 110 111 112 419 420 421 422 423 424 425 426 427 407 408 409 410 411 412 404 405 406
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 347,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Covid-19 kapsamında alınan kuralları okumak için Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 347,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Beşiktaş Vodafone Park
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Beşiktaş - Galatasaray Maç Biletleri

Türkiye’yi Beşiktaş Galatasaray Derbi Heyecanı Sardı!

Beşiktaş Galatasaray maç biletleri satışa çıkıyor, biletalsat.com ile kolayca derbi mücadelenin biletlerini satın alabilir veya elinizdeki biletleri satabilirsiniz. 27 Ekim 2019 tarihinde oynanacak olan Beşiktaş Galatasaray maç bilet fiyatlarını ve derbi maç biletlerini biletalsat.com’da bulabiirsiniz.

Türkiye’nin iki dev takımı 27 Ekim tarihinde Vodafone Park’ta karşı karşıya geliyor. Kritik derbi mücadelesi öncesinde taraftarlar Beşiktaş Galatasaray maç biletlerine çok yoğun ilgi gösteriyorlar.

Kapalı gişe oynanması beklenen karşılaşma Beşiktaş Galatasaray maç bileti almak istiyorsanız, biletalsat.com üzerinden Beşiktaş Galatasaray bilet fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğiniz Beşiktaş Galatasaray maç bileti alabilirsiniz.

Abdullah Avcı ve Fatih Terim Bir Kez Daha Karşı Karşıya!

Başakşehir’in teknik direktörü iken Abdullah Avcı birçok kez Fatih Terim ile şampiyonluk yarışına girmiş fakat hiçbirinde şampiyonluk sevinci yaşayamamıştı. Bu sezon Beşiktaş ile çalışmakta olan Abdullah Avcı, Süper Lig’de şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor.

Süper Lig’de şampiyonluğun düğümleri derbi maçlarda çözülüyor. Fatih Terim ve Abdullah Avcı’nın da önemini çok iyi bildiği karşılaşmada iki teknik adam da takımlarını galibiyet için sahaya sürecek.

Mücadele seviyesi yüksek muhteşem bir atmosferde oynanması beklenen Beşiktaş Galatasaray maç biletlerinizi satın almadan önce biletalsat.com üzerinde her kategorinin Beşiktaş Galatasaray maç bilet fiyatlarının inceleyebilir ve sizin için en uygun olan Beşiktaş Galatasaray bileti alabilirsiniz.

Vodafone Park’ta oynanacak olan karşılaşmada Beşiktaş taraftarının da gücünü arkasına alarak son şampiyon unvanı ile sahada olacak olan Galatasaray karşısında galibiyet hedefliyor. Fatih Terim ve öğrencileri ise Beşiktaş’ı kendi sahasında yenerek şampiyonluk yarışında avantaj elde etmtek istiyor.

27 Ekim günü oynanacak olan karşılaşmaya ait Beşiktaş Galatasaray maç biletleri çok kısa bir sürede tükenebilir. Taraftarların bilet bulmakta zorlandığı Beşiktaş Galatasaray maç biletlerine biletalsat.com üzerinden güvenilir ve yüzde yüz garantili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Derbi’de İki Takımın Parolası da GALİBİYET!

Beşiktaş Galatasaray maç biletlerinizi hemen şimdi satın alarak Vodafone Park’ta eşsiz derbi atmosferi içerisinde siz de yer alabilirsiniz. Futbol severlerin hem müsabaka heyecanını hem de tribünlerin çoşkusunu yüksek seviyede yaşayabileceği bir karşılaşma Beşiktaş Galatasaray maç biletleri biletalsat.com’da!

Derbi maç biletlerinin yanı sıra biletalsat.com üzerinden tüm Süper Lig biletleri, Galatasaray biletleri, Beşiktaş biletleri gibi spor müsabakalarının biletlerine erişebileceğiniz gibi konser biletleri, tiyatro biletleri gibi birçok etkinliğin biletlerine de erişebilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.