Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E VIP 114 115 116 117 125 102 113 118 124 103 413 414 415 416 417 418 428 429 430 401 402 403 119 120 121 122 123 104 105 106 107 108 109 110 111 112 419 420 421 422 423 424 425 426 427 407 408 409 410 411 412 404 405 406
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 260,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 260,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Beşiktaş Vodafone Park
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Beşiktaş - Kasımpaşa Biletleri

Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş ve Kasımpaşa spor kulüplerinin ikisi de İstanbul takımıdır. Beşiktaş; tüm Türkiye'de taraftarı olan yüzyıllık bir çınardır. Kasımpaşa ise İstanbul'un semt takımı kimliğinden sıyrılıp büyük kulüp olma yolunda emin adımlarla yürüyor. Taraftarlar ligin ilk yarısında bu iki takımın zevkli ve keyifli mücadelesine şahit oldular. Kasımpaşa kendi evinde Beşiktaş'ı 4-1 yenerek büyük sükse yaptı.

18 takımlı süper ligin ilk yarısını Kasımpaşa dördüncü, Beşiktaş da yedinci sırada tamamladı. Bu iki takım ligin ikinci yarısında 26 Mayıs 2019 tarihinde akşam saat 20:00’da Beşiktaş'ın sahasında karşılaşacaklar. Beşiktaş taraftarları maç tarihini şimdiden heyecanla beklemeye başladı.

Resmi Açıklamayı Bekleyin

Hızını alamayan bazı taraftarlar Beşiktaş Kasımpaşa maç biletleri ne zaman satışa çıkacak diye sormaya başladılar. İnternette karaborsa olarak Beşiktaş- Kasımpaşa biletleri satılmaya başladı. Beşiktaş kulübünün satış fiyatının kat kat üstünde olan Beşiktaş Kasımpaşa maç bilet fiyatları taraftarların ellerini yakıyor. Bu duruma düşmemek için resmî açıklamayı beklemeniz en akıllıca hareket olacaktır.

Kulüp yönetimi, Beşiktaş- Kasımpaşa biletleri fiyatlarını açıklamadı. Karşılaşmanın başlayacağı tarihten iki ya da üç hafta önce Beşiktaş Kasımpaşa bilet fiyatları açıklanacaktır. Biletalsat.com resmi sitemizden Beşiktaş- Kasımpaşa biletleri güvenle satın alabilirsiniz.

Taraftarların Beşiktaş Kasımpaşa maç bileti al yapabilmeleri için bu tarihleri beklemeleri gerekiyor. Oturduğunuz yerden de bu karşılaşmaya bilet alabilirsiniz. Telefonunuzdan biletalsat.com ‘a girerek bildirimleri açın. Böylece biletler satışa çıktığı anda bildirim alarak sitemize girip istediğiniz koltuk numarasını satın alabilirsiniz.

Takım taraftarları için belirli koltuk sayısı ve yerler açıklanacak. Hangi takımın taraftarı iseniz yerinizi ona göre alın. Kale arkası tribünler genellikle en ucuz fiyatlı olan ve rakip takım taraftarlarına satılan yerlerdir. Kombine bilet alanların böyle bir tasası bulunmuyor. Sezonluk biletlerini önceden aldıkları için Beşiktaş- Kasımpaşa biletleri satış tarihleri onları alakadar etmiyor.

En Önemli Etmen Passolig

Beşiktaş-Kasımpaşa ya da başka karşılaşmalara bilet alacakların dikkat etmeleri gereken önemli husus sitemizi takip ederek biletlerin satışa çıkmasını beklemeleridir. Kredi kartı görünümlü bu kart olmadan Türkiye'deki hiçbir spor karşılaşmasına giremezsiniz. Türkiye Futbol Federasyonu bu uygulamayla hem futboldaki şiddeti engellemek hem de taraftarları sisteme kaydetmeyi amaçlıyor.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.