Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E VIP 114 115 116 117 125 102 113 118 124 103 413 414 415 416 417 418 428 429 430 401 402 403 119 120 121 122 123 104 105 106 107 108 109 110 111 112 419 420 421 422 423 424 425 426 427 407 408 409 410 411 412 404 405 406
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 193,50 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 193,50 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Beşiktaş Vodafone Park
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Beşiktaş - Sivasspor Maç Biletleri

Beşiktaş Sivasspor

Beşiktaş Sivasspor müsabakası Türkiye Süper Ligi’nde 2. yarının ilk hafta programında yer alıyor. Maçın 17-19 Ocak 2020 tarihleri arasında oynanması bekleniyor.

Vodafone Park’ta oynanan diğer müsabakalarda olduğu gibi Beşiktaş Sivasspor maç bileti fiyatları da belli bir standardın üzerinde. Bilet bulmakta zorluk yaşıyorsanız ya da normal satış noktalarındaki bilet fiyatları size çok yüksek geldiyse, şansınızı bir de biletalsat.com platformunda deneyin. Göreceksiniz ki maçtan bir gün öncesine kadar bile Beşiktaş Sivasspor maçına oldukça uygun fiyattan biletler bulmak mümkün olacak. Güvenli ve interaktif bir online bilet satış platformu olan biletalsat.com da Beşiktaş Sivasspor maçı için daha önceden bilet almış olmasına rağmen özel sebeplerinden dolayı müsabakaya gidemeyecek olan kişiler için bir fırsat yaratılıyor. Elbette aynı fırsat uygun fiyata bilet almak isteyen taraftarlar için de mevcut.

Beşiktaş Sivasspor maç bileti al seçeneğinin biletler tükenene dek aktif durumda kalması, aynı zamanda stadyumların da boş kalmamasına neden oluyor. Beşiktaş Sivasspor maç biletlerine hem Beşiktaş taraftarları hem de İstanbul’da yaşayan Sivasspor taraftarları büyük ilgi gösteriyor. Bu nedenle biletlerin diğer maçlara kıyasla daha hızlı tükenmesi bekleniyor, elinizi bu anlamda çabuk tutmalısınız.

Abdullah Avcı Neler Getirecek?

İstanbul’da oynanacak olan Beşiktaş Sivasspor müsabakası için taraftarlar daha şimdiden bilet arayışına girmiş durumda. Beşiktaş Sivasspor bilet fiyatlarından bağımsız olarak biletalsat.com platformunda kendi fiyat standartlarınızı belirleyebilirsiniz. Alıcı olarak da bilet bulma endişesi taşımadan Beşiktaş Sivasspor müsabakasındaki yerinizi alabilirsiniz. Beşiktaş taraftarı son yıllarda Vodafone Arena’da harika bir ambiyans yaratıyor.

Özellikle takım şampiyonluk rotasına girdiği andan itibaren stat, neredeyse hiç boş kalmıyor. Bu özel atmosferin bir parçası olmak ve takımınıza destek olmak için biletalsat.com üzerinden uygun fiyata bilet alabilirsiniz. Taraftarlar bu sezon özellikle Abdullah Avcı’nın yarattığı takımı canlı izlemek adına oldukça heyecanlı.

Gerçekçi Hedef Ligde Kalmak

Sivasspor’da gerçekçi hedef Süper Lig’de tutunabilmek. Uzun zamandır bunu başaran ve ligin artık lokomotif takımlarından biri olan Sivasspor’un İstanbul’da her zaman ciddi bir taraftar potansiyeli bulunuyor. Bu nedenle Beşiktaş Sivasspor bilet al seçeneğine hem Beşiktaş, hem de Sivasspor taraftarları eşit düzeyde ilgi gösteriyor. Diğer yandan Beşiktaş Sivasspor engelini taraftarının desteğiyle geçmek ve yoluna doludizgin devam etmek istiyor.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.