Bu Etkinlik İçin Covid-19 Önlemleri Alınmaktadır! Etkinliğe girmeden önce mutlaka HES kodu almalı ve almış olduğunuz HES kodunu etkinlik alanındaki yetkililere göstermeniz gerekmektedir.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 (yeni tip koronavirüs) salgınının önüne geçmek için etkinlik alanlarında maske takmak zorunludur. Lütfen etkinlik alanına girerken maskenizi düzgün bir şekilde taktığınızdan emin olunuz. Etkinlik alanında size gösterilen sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek oturma düzenine uymanız gerekmektedir. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumanız için lütfen etkinlik alanında sosyal mesafe kuralına uyarak diğer etkinlik katılımcılarıyla aranıza en az 1 metre mesafe koyunuz.

İlgili etkinlikler için etkinlik alanına giriş koşulları aşağıdaki gibidir:

- T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren; Covid-19 geçirmiş kişiler ise 180 gün süre ile stadyuma seyirci olarak girebilecektir.

- Karşılaşmalara sadece aşı takvimini tamamlamış olan kişiler veya Covid-19 geçirip, üzerinden 180 gün geçmemiş olan kişiler katılabilecektir.

- 12 yaş altı katılımcılar etkinlik alanına giriş yapamayacaktır.

- Passolig kartlarını Pasaport numaraları ile çıkarmış yabancı uyruklu seyircilerin aşı durumları HES uygulamasına Sağlık Bakanlığı tarafından işlenmemiş ise bilet tanımlaması yapılmayacaktır.

- 2021 - 2022 sezonunda Covid-19 tedbirleri gereği etkinliğe rakip takımın seyircileri alınmayacaktır.

Etkinliğe giriş yapabilmek için aşağıdaki adımı uygulamayı unutmayın;

  • • Hayat Eve Sığar Uygulamasını açın,
  • HES kodu ayarları butonuna tıklayın,
  • • Açılan sayfada Risk Durumu, Aşı Durumu ve Hastalık Durumu sekmelerini aktif hale getirin ve kaydedin.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.