Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 448,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 448,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Cem Yılmaz ile Kahkahaya Doyacaksınız!

Gerçekleştirdiği her sahne gösterisi kapalı gişe oynayan Cem Yılmaz 2020 biletleri satışa sunuldu. Cem Yılmaz’ı sahnede canlı olarak izlemek ve Cem Yılmaz’ın stand up gösterilerinde yaptığı dillere dolanan esprileri önce duymak isteyenler için Cem Yılmaz bileti almanın doğru adresi biletalsat.com.

Bilet almanın ve satmanın en güvenilir adresi olan biletalsat.com ile Cem Yılmaz bileti almak bir tık uzağınızda. Daha önce Cem Yılmaz bileti alıp gösteriye gidemeyecek olanlar da biletlerini biletalsat platformu ile satışa çıkarabilirler.

Cem Yılmaz 17 Şubat Gösteri Bileti Fiyatları

Türkiye’nin en başarılı sahne gösterilerini gerçekleştiren Cem Yılmaz, izleyicilere bol kahkaha attırmaya devam ediyor. Pek çok filmi yüksek gişe hasılatı kıran ve hemen her gösterisi kapalı gişe oynayan Cem Yılmaz’ın CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus stand up gösterisini sahneden izleme şansını yakalayın.

Cem Yılmaz 17 Şubat gösteri biletlerini biletalsat.com adresinden en uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Cem Yılmaz bileti almak isteyen ancak biletlerin satışa sunulduğu gibi tükenmesi yüzünden bilet bulamayanlar biletalsat.com platformunda Cem Yılmaz stand up biletini uygun fiyatlara alabilirler.

Cem Yılmaz Yılda Kaç Gösteri Yapıyor?

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus sahne gösterisi ile bir kez daha izleyicilerle buluşan Cem Yılmaz daha önce pek çok sahne gösterisine de imza atmıştır. Kapalı gişe oynayan “CM-101MMXI – FUNDAMENTALS” gösterisi ile Cem Yılmaz bileti almak izleyiciler için oldukça zor olmuştur. Cem Yılmaz daha sonra bu gösteriyi beyaz perdeye taşıyarak bir ilk gerçekleştirmiştir.

Cem Yılmaz 2020 bileti almak isteyenler için bu yıl Cem Yılmaz’ın kaç stand-up gösterisi yapacağı da merak konusu oldu. Cem Yılmaz bu yıl Zorlu Center’da 18 tane gösteri gerçekleştirecek.

Cem Yılmaz Gösterilerine Toplam Kaç Kişi Gitti?

Yaptığı her şaka ile izleyicileri güldüren Cem Yılmaz bileti alabilmek oldukça zor oluyor çünkü Cem Yılmaz biletleri satışa sunulduğu gibi tükeniyor. Bazı izleyiciler gösterileri çok beğenip birkaç defa Cem Yılmaz’ın sahne gösterisini izlemek istiyorlar.

Her gösterisi binlerce her filmi milyonlarca kişi tarafından izlenen Cem Yılmaz 2020 biletlerini almak için acele edin. Cem Yılmaz’ın şakalarını canlı olarak dinleme fırsatını kaçırmayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.