Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Saha Içi A B C S001 S002 S003 SIYAH VIP YESIL VIP S004 S005 S006 S007 D E F H J K L G
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 200,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 200,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Ayhan Şahenk Spor Salonu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Darüşşafaka Tekfen - Anadolu Efes Biletleri

Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes biletlerini şimdiden cebinize koyun ve bu keyifli mücadeleyi canlı izleyecek şanslı kişilerden biri olun.

Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes maç bileti fiyatları son günlere doğru artan ilgiden dolayı yükselecektir. Dolayısıyla biletalsat.com üzerinden, daha önce bilet satın almasına rağmen maça gidemeyecek olan taraftarlara ulaşarak daha uygun fiyatlardan biletinizi elde edebilirsiniz. Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes bilet al seçeneğine biletalsat.com üzerinden ulaşanları pek çok ayrıcalık bekliyor. Satıcılarla doğrudan muhatap olarak en uygun basketbol maç bilet fiyatlarını keşfedin.

Güvenli bir şekilde bilet alıp satabileceğiniz biletalsat.com platformu özellikle de basketbol maç biletleri arayan taraftarlar için müthiş bir rahatlama getirdi. En başta Türkiye Basketbol Süper Ligi biletleri olmak üzere Eurolig basketbol ligi biletleri ve Türkiye Kupası basketbol biletlerine biletalsat.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Biletalsat.com platftormu son derece güvenilir ve şeffaf bir şekilde işler. Site yönetimi kargo süreçlerini ve ödeme süreçlerini kontrol altında tutar. Bu nedenle ödeme konusunda alıcılarla satıcılar arasından herhangi bir sorun yaşanmaz. Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes biletleri için tercihinizi gönül rahatlığıyla biletalsat.com sitesinden yana gerçekleştirebilirsiniz. Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes biletleri sonrası duyacağınız memnuniyet, eminiz ki basketbol maç bileti alma konusunda adresinizi sabitleyecektir.

C:\Users\Erkan\Desktop\darussafaka tekfen biletleri satin al.jpg

Darüşşafaka Toparlanmak Zorunda

Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes biletleri sayesinde harika bir basketbol günü geçirme olasılığınız çok yüksek. Çünkü daha önce oynanan Daçka Efes maçları genellikle son topa kadar taşındı. Bu sezon çok kötü bir performans gösteren Darüşşafaka’nın 2019/2020 sezonunda eski günlerine hızlı bir şekilde dönmesini bekliyorum. Bu anlamda Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes biletleri sahipleri, kaliteli transferlerle güçlenen bir Darüşşafaka takımı izleyecektir.

Daçka basket biletleri için aylar öncesinden biletalsat.com platformunu güncel olarak kontrol edebilirsiniz. Resmi satış noktalarının aksine, doğrudan satıcılardan bilet alacağınız için genellikle Daçka basket maçı bilet fiyatları çok daha uygun.

Derbi Niteliğinde Bir Müsabaka

Daha önce biletalsat.com üzerinden Euroleague basketbol ligi biletlerini temin edenler Darüşşafaka Tekfen ve Anadolu Efes arasında oynanan üst düzey maçlara tanıklık etmişti. Zaten bu iki takımın maçları, Daçka’nın durumu ne olursa olsun bir derbi niteliği taşıyor. Hemen Daçka basketbol bilet al seçeneklerine biletalsat.com sitesi üzerinden ulaşın ve yeni bir hikayenin ortağı olun. Kendisi ve sevdikleri için Daçka basket bileti alanlar İstanbul’da eşsiz bir hafta sonu geçirme şansı yakalıyor. Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes biletlerini önceden almalarına rağmen maça bir şekilde gelemeyecek olan taraftarların bu şekilde biletleri birbirine transfer etmesi, salonların da boş kalmamasını sağlıyor. Biletalsat.com platformunda Darüşşafaka Tekfen Anadolu Efes biletlerinin ister satışını yapın, isterseniz de alıcı olun, seçim sizin.

C:\Users\Erkan\Desktop\darussafaka tekfen anadolu efes biletlerijpg.jpg

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.