Duman Konserleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Alternatif Türk rock müziği denilince akla gelen ilk gruplardan olan Duman konser biletleri Biletalsat’ta! “Her Şeyi Yak” şarkısıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan Duman 2020 konserleri hiç ara vermeden devam ediyor. Siz de Duman biletlerinin güvenilir adresi Bİletalsat’a gelerek konserdeki yerinizi alabilir ve Duman konserlerini en güzel yerden izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Hemen her şarkısı ezbere bilenen Duman şarkılarına eşlik etmek için siz de hızlı bir şekilde Duman bileti alın ve müzik keyfini doyasıya yaşayın. Duman konser bileti almanın güvenilir adresini Biletalsat ile biletlerinizi en kolay şekilde alabilirsiniz.

En Sevilen Şarkılarıyla Duman

Kaan Tangöze ve Ari Barokas, Mad Madame adlı grupta beraber çalışırken gruba Batuhan Mutlugil’in de gruplarına dahil ederek Duman’ı kurdular. Duman grubu başlarda çeşitli sahnelerde yer aldı ve 9 ay gibi kısa bir süre sonra adını tüm Türkiye’ye duyurdu. Duman grubu, 1999 yılında “Eski Köprünün Altında” adlı albümüyle kendine bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. 2002 yılında yaptıkları “Belki Alışmam Lazım” albümüyle büyük bir çıkış yakalayan Duman, yediden yetmişe herkesin dinlediği alternatif rock grubu haline geldi. Bu albümde yer alan “Her Şeyi Yak” şarkısı da Duman grubunun başarısını katlamış ve Duman’ın adını Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır.

Siz de Duman’ın canlı performansını izlemek istiyorsanız Duman biletlerini Biletalsat adresinden alabilirsiniz. Duman bilet almak ve Duman bilet satmak için Biletalsat adresine gelmeniz yeterli. Elinizde bulunan Duman biletlerini de Biletalsat güvencesiyle kolayca satabilirsiniz.

2010 ve 2011 yıllarında şarkılarını akustik tarzda yeniden yorumlayan Duman, tekrar beğenileri toplamayı başarmıştır. Grubun albümlerinde yer alan şarkıların söz ve müziğini grup üyeleri Kaan Tangöze ve Ali Barokas yapmıştır.

Eğlencenin Adresi Duman Konserleri

Her konserinde dinleyicilerin keyifli vakit geçirmesini ve doyasıya eğlenmesini sağlayan Duman bilet fiyatını öğrenmek için Biletalsat’a gelin. Biletalsat’ta Duman bilet fiyatları kategorilere göre düzenlenmiştir. En uygun Duman bileti bulmak ve kategorileri karşılaştırmak için Biletalsat adresindeki biletlere bakmanız yeterli.

Biletalsat ile Duman bilet fiyatını öğrenebilir, pek çok konsere, futbol veya basketbol maçına da kolayca bilet bulabilirsiniz.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.