Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

En Sevilen Gruplardan Duman 27 Ağustos’ta Harbiye’de!

Alternatif Türk rock müziğinin en sevilen isimlerinden Duman, 27 Ağustos günü Harbiye Sahnesi’nde sevenleriyle buluşmak için hazırlanıyor. Siz de başarılı grubun sahne performansını canlı olarak izlemek ve müziğin keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız Biletalsat güvencesiyle Duman bileti alabilirsiniz.

Duman bilet almak isteyen müzikseverler, Biletalsat ile hızlı ve güvenilir bilet alma deneyimi yakalayacaklar. Siz de Duman biletlerine erişmek istiyorsanız hiç düşünmeden Biletalsat adresine gelin.

Duman Biletleri Nereden Alınır?

Hemen her konsere veya spor etkinliğine bilet bulabileceğiniz Biletalsat ile Duman biletlerine de kolaylıkla erişebilirsiniz. Duman bilet almak veya Duman bilet satmak isteyenlerin buluşma noktası Biletalsat. Sitemizde Duman bilet alma işlemini kolaylıkla yapabileceğiniz gibi; elinizde bulunan ve bir nedenden dolayı katılamayacağınız etkinliklerin de biletlerini hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Duman bilet satma işlemi yapmak için sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan Bilet Sat butonuna tıklamanız yeterlidir. Duman bilet satmak isteyen kullanıcılar, Biletalsat güvencesiyle Duman biletlerini hızlı bir şekilde satabilirler.

Duman Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Hayranı oldukları grubun sahne performansını canlı olarak izlemek isteyen müzik dinleyicileri, Duman bilet fiyatlarını öğrenmek için Biletalsat’a göz atabilirler. Duman bilet fiyatı kategorilere göre düzenlenmiştir. En düşük fiyattan en yükseğe göre sıralanan Duman bilet fiyatını uyguna almak için acele edin.

Duman konser biletlerini almak ve doyasıya eğlenmek istiyorsanız siz de Biletalsat ile biletinizi alın ve konserdeki yeriniz hazır olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.