Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

103 104 113 114 203 204 213 214 101 102 105 106 107 110 111 112 115 116 117 120 201 202 205 206 207 210 211 212 215 216 217 220 108 109 118 119 208 209 218 219 402 403 404 405 413 414 415 416 401 406 407 411 412 417 418 422 408 409 410 419 420 421
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 69,44 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 69,44 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Sports Arena
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe Beko - Baskonia Vitoria Gasteiz Maç Biletleri

Sarı Lacivertlilier Kendi Sahasında Galibiyet İstiyor!

Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz biletleri satışa çıkıyor. Basketbol severlerin yakından takip ettiği Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz maç bilet fiyatlarını biletalsat.com üzerinden öğrenebilirsiniz.

Fenerbahçe Beko BaskoniaVitoria Gasteiz bilet fiyatlarını biletalsat.com’da dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz ve basketbol maç biletlerinizi kolayca satın alarak heyecana salonda canlı olarak ortak olabilirsiniz.

Ülker Spor Etkinlik Salonunda Takımını Canlı Destekle!

Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz karşılaşmasını tribünden canlı olarak seyretmek ister misiniz? Biletalsat.com ile Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz bilet almak oldukça kolay ve güvenilir!

Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz karşılaşması 17 Ekim tarihinde saat 20:45’de Ülker Sports Arena’da oynanacaktır. Karşılaşma öncesinde basketbol maç bilet fiyatlarını biletalsat.com üzerinden görüntüleyebilir dilediğiniz takımın basketbol maç bileti alabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon karşı karşıya gelen Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz takımları arasında oynanan mücadele sonrası Zetjko Obradovic; Euroleague sahnesinde hiçbir maçın kolay olmadığının altını çizmiş ve Baskonia karşısında rakibine saygı duyan bir takım olduklarını belirtmişti.

Her türlü sonuca gebe bir mücadele olması beklenen Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz biletleri hemen şimdi satın alarak heyecan dolu karşılaşmayı canlı olarak seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uygun fiyata Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz biletleri biletalsat.com üzerinden erişebilirsiniz. Yüzde yüz güvenilir bilet alışverişi platformu olan biletalsat.com ile sarı lacivertli temsilcimizin karşılaşması Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz bileti alarak destek olabilirsiniz.

Euroleague’de elde ettiği başarılar ile tüm Türkiye’nin gururu olan Fenerbahçe; yeni sezonda da rakiplerine geçit vermeyerek dörtlü finali hedefliyor. Obradovic ile adeta tarih yazan basketbol takımı temsilcimizin karşılaşma Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz biletlerine ve diğer tüm basketbol maç biletlerine de biletalsat.com ile erişebilirsiniz.

Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz Biletleri Tükenebilir!

Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz biletleri taraftarlar tarafından kısa sürede tüketilebilir. Türkiye’nin son yıllarda en başarılı basketbol takımlarından birisi olan Fenerbahçe Beko Baskonia Vitoria Gasteiz biletleri tükenmeden hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Biletalsat.com üyelerin yüzde yüz güvenilir bir şekilde bilet alışverişi gerçekleştirdiği ve bilet satışlarının yüzde yüz garantili olduğu Türkiye’nin en başarılı bilet alışverişi platformudur.Biletalsat.com üzerinden basketbol maç biletleri, futbol biletleri, sinema biletleri yada konser biletleri gibi tüm etkinlik ve spor müsabaka biletlerini kolayca satın alabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.