Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

103 104 113 114 203 204 213 214 101 102 105 106 107 110 111 112 115 116 117 120 201 202 205 206 207 210 211 212 215 216 217 220 108 109 118 119 208 209 218 219 402 403 404 405 413 414 415 416 401 406 407 411 412 417 418 422 408 409 410 419 420 421
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 56,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 56,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Sports Arena
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe Beko Beşiktaş Sompro Sigorta’yı Sahasında Konuk Edecek

Türkiye basketbol ligi kapsamında gerçekleşen karşılaşmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sezona güçlü ve tutkulu bir başlangıç yapan Sarı Kanarya, önümüzdeki günlerde Beşiktaş Sompo Sigorta takımını kendi evinde ağırlayacak. Fenerbahçe Beko maç bileti almak isteyen taraftar ise biletlerin satışa çıkması için gün saymaya başladı.

Fenerbahçe Beko Beşiktaş oyuncuları evinde en güçlü basketbol takımlarından olan Beşiktaş Sompro Sigorta’yı en güzel şekilde ağırlamak ve galip gelmek için kıyasıya mücadele verecek. Fenerbahçe ise sezona güçlü başlamanın verdiği moral ile taraftarının yüzünü güldürmek ve sahadan galip ayrılmak için oynayacak. Obradoviç başta olmak üzere tüm taraftarın istediği şampiyonluk kupasını kaldırmak isteyen Sarı Kanarya, her maç için daha tutkulu bir şekilde çalışıyor. Yeni transfer olan oyuncular da bu tutkuya katkıda bulunmak adına ellerinden geleni yapıyorlar.

Fenerbahçe Beko Galibiyeti Kaptırmamaya Çalışacak

Basketbolun en iyilerinde olan Fenerbahçe Beko bu sezon da liderliği kaptırmak istemiyor. Sarı Lacivertli takım Beşiktaş Sompro Sigorta gibi güçlü bir takımın karşısına yine tutku ile çıkacak. Fenerbahçe Beko taraftarı bu yıl şampiyonluk istiyor. Sarı Lacivertli takım ise galibiyet için çok sıkı çalışıyor. Önüzmüzdeki günlerde gerçekleşecek Fenerbahçe Beko Beşiktaş Sompro Sigorta maçı ise her iki taraftar için büyük anlam ifade ediyor. Rakip takım ise bu maçı vermemek için elinden geleni ardına koymayacakmış gibi.

Dolayısıyla kalplerin heyecanla yerinden oynayacağı bu karşılaşma için Fenerbahçe Beko Beşiktaş Sompro Sigorta biletleri satışa çıktı. Takımına tribünde destek vermek isteyenler biletalsat.com adresinden Fenerbahçe Beko Beşiktaş Sompro Sigorta maç bileti alabilirler.

Biletalsat.com Maç Biletlerini Bulabileceğiniz En Uygun Platform

En önemli etkinlikleri yakından izleme ve eğlenme şansını kaçırmak istemeyenler için en uygun, en kolay ve en ucuz maç biletlerini temin eden biletalsat.com aynı zamanda elinde bileti olan kullanıcılara da biletlerini satma fırsatını sunuyor.

Takımınıza stadda destek vermek ve tribündeki yerinizi almak için sabırsızlanıyorsanız, biletalsat.com adresini ziyaret etmenizi öneririz. Yurtiçi veya yurt dışını da kapsayan birçok etkinlik, maç veya konserler için aradığınız bileti burada bulabilir veya buradan satabilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Fenerbahçe Beko Beşiktaş Sompro Sigorta maç biletinizi biletalsat.com adresinden temin edin. Hemen arama bölümüne almak istediğiniz bileti yazın ve maç heyecanını yerinde yaşayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.