Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

103 104 113 114 203 204 213 214 101 102 105 106 107 110 111 112 115 116 117 120 201 202 205 206 207 210 211 212 215 216 217 220 108 109 118 119 208 209 218 219 402 403 404 405 413 414 415 416 401 406 407 411 412 417 418 422 408 409 410 419 420 421
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 54,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 54,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Sports Arena
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe Beko - Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Biletleri

Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta biletlerine haftalar öncesinden büyük bir ilgi söz konusu. Sezonun en önemli maçlarından birini yerinden izlemek, hiç de zor değil.

Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta biletleri söz konusu olduğunda genellikle her iki takım taraftarları için de akan sular durur. Dünya derbisi futbolda da basketbolda da bir başka güzel. Bu nedenle de Fenerbahçe Beko Doğa Sigorta Galatasaray biletlerini tükenmeden alabilmek her zaman her koşulda zor olmuştur. Takımlar hangi düzeyde olursa olsun, hangi kulvarda karşılaşırlarsa karşılaşsınlar Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta biletleri kısa bir süre içinde tükeniyor.

Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta basketbol maç bilet fiyatları diğer maçlara kıyasla biraz daha yüksek olabiliyor. Söz konusu Türkiye Kupası basketbol biletleri de olsa Eurolig basketbol ligi biletleri de olsa taraftarlar için tablo değişmiyor. Taraftarlar Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta basketbol bilet fiyatlarına deyim yerineyse aldırış etmiyor. Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta basketbol bilet alma seçenekleri ne kadar geniş olursa olsun, sonuçta biletler kısa sürede tükendiği için bunun bir anlamı olmuyor. Türkiye basketbol ligi biletlerinde olduğu gibi Euroleague basketbol ligi biletlerinde de önemli bir başarı yakalayan biletalsat.com sitesi, taraftarların çok önemli bir sorununa çare olmayı başarıyor. En uygun basketbol maç bilet fiyatları için biletalsat.com sitesini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

C:\Users\Erkan\Desktop\7 İÇERİK BİLETALSAT\fotolar\fenerbahce galatasaray bileti satin al.jpg

Fenerbahçe İntikam Peşinde

Fenerbahçe, ligin ilk yarısından oynanan müsabakayı kötü bir oyunla kaybetmişti. Oyuncular taraftar adına çok önemli olan derbinin ilk ayağında oynanan kötü basketbolun izlerini bu maçla beraber silmek zorunda. Bu bakımdan Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta biletlerine sahip olan taraftarlar hikayesi bol bir maç izleyecekler diyebiliriz.

Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta biletlerini alan taraftarların bu maçta salonu tamamen doldurması bekleniyor. Fenerbahçe basketbol maç bileti alan taraftarlar nasıl ki bu sezon izlediği her maçtan mutlu ayrıldıysa bu maçtan da aynı şekilde ayrılmak istiyor. Fb gs basket biletlerine sahip olarak ezeli rekabetin basketbol etabına şahitlik edebilirsiniz. Fb gs basket maçı bileti için risk almak istemiyorsanız biletalsat.com platformunu erkenden takibe alın.

Salonlar Boş Kalmasın

Biletalsat.com üzerinden Fenerbahçe Beko basketbol bilet al seçeneklerine ulaşan ve basketbol maç biletlerini temin eden taraftarları heyecan dolu bir müsabaka bekliyor. Galatasaray basketbol takımı bu sezon ekonomik olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyor ve bu durum kadro kalitesine de yansımış durumda. Buna rağmen takım Göksenin’in liderliğinde play-off mücadelesi vermeye çalışıyor. Fb gs basket bilet al seçeneklerini en makul şekilde değerlendirerek biletalsat.com platformundan faydalanabilirsiniz. Fenerbahçe Beko Galatasaray Doğa Sigorta biletleri ile bir asırlık ezeli rekabete televizyondan değil, canlı canlı tanıklık etmenin tadını çıkartın.

C:\Users\Erkan\Desktop\7 İÇERİK BİLETALSAT\fotolar\fenerbahce galatasaray biletleri.jpg

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.