Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

103 104 113 114 203 204 213 214 101 102 105 106 107 110 111 112 115 116 117 120 201 202 205 206 207 210 211 212 215 216 217 220 108 109 118 119 208 209 218 219 402 403 404 405 413 414 415 416 401 406 407 411 412 417 418 422 408 409 410 419 420 421
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 76,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 76,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Sports Arena
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe Beko Gaziantep Basketbol ile Kozlarını Paylaşacak

Fenerbahçe Beko-Gaziantep Basketbol biletleri biletalsat.com üzerinden sizlerle buluşacak. Hem Avrupa hem de Türkiye'de son yıllarda fırtına gibi esen sarı kanarya, yeni sezonda da aynı başarıların sürdürmenin hesaplarını yapıyor. Tüm kulvarlarda şampiyonluk parolasıyla sezona başlayan Fenerbahçe Beko, Gaziantep Basketbol maçına da aynı hedefle yaklaşıyor.

Fenerbahçe Beko taraftarları da Fenerbahçe Beko-Gaziantep Basketbol maç bilet fiyatlarını heyecanla bekliyor. Söz konusu karşılaşmanın biletleri, açıklanır açıklanmaz sitemiz üzerinden satışa sunulacak. Sitemizi takip edenler, Fenerbahçe Beko-Gaziantep basketbol bilet fiyatları ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilecek. Basket severler, Fenerbahçe Beko-Gaziantep Basketbol bilet al kısmından bilet alıp, tribündeki yerini alabilecek.

Fenerbahçe Beko'da parola galibiyet

Tahincioğlu Beko Basketbol ligi ile Türkiye Kupasının zorluk derecesi her geçen sezon artıyor. Aynı zamanda temsilcilerimiz Avrupa arenasında da zorlu mücadelelere çıkıyor. Güçlü ekibimiz Fenerbahçe Beko da bunların arasında başı çekiyor. Tüm kulvarlarda şampiyonluğu hedefleyen sarı-lacivertli ekibin tüm maçlarının biletleri, sitemizdeki Fenerbahçe Beko Basketbol bilet al kısmından satılıyor. Bu karşılaşmanın biletleri de yine aynı şekilde satışa sunulacak.

Ayrıca, sitemizdeki basketbol maç bileti al kısmı üzerinden dileyen herkes dilediği maçın biletlerini satın alabiliyor. Bunun yanında, sezon bitene kadar sitemizde bulunan ilgili bölümlerden basketbol maç bilet fiyatlarına ulaşabileceksiniz. Böylece basketbol maç biletlerini sizlere ulaştırmanın gururunu taşımış olacağız.

Son yıllarda Euroleague basketbol ligi biletlerine olan ilgi artarak devam ediyor. Bu kapsamda tüm sezonlarda binlerce taraftar tribünlerden takımını destekliyor. Ayrıca Türkiye basketbol ligi biletleri ile Türkiye Kupası basketbol biletlerine olan ilgi de her geçen gün artıyor.

Biletalsat.com sezon boyunca sizlerle olacak

biletalsat.com olarak sezon boyunca basketbol severlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Tribündeki yerinizi alabilmeniz ve takımınızın zaferlerine canlı olarak tanıklık etmeniz için gerekli olan her şeyi yerine getirmekte kararlı olan ekibimiz, dilediğiniz bilete ulaşmanız için elinden geleni yapmaya devam edecek.

Buna göre Fenerbahçe Beko takımının taraftarının da yoğun ilgisine cevap vermeye devam edeceğiz. Bu sezon da tüm Fb basket biletleri sitemiz üzerinden sizlerle buluşacak. Sizler oturduğunuz yerden sitemize girecek ve hızlı ve rahat şekilde takımınız biletini cebinize koyabileceksiniz. Biz de size diyoruz ki fb basket bilet al takımını bu zorlu yolda yalnız bırakma. Sitemiz üzerinden fb basket maç bileti ayrıcalıklarından sonuna kadar yararlanma imkanına kavuşacaksınız.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.