Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

103 104 113 114 203 204 213 214 101 102 105 106 107 110 111 112 115 116 117 120 201 202 205 206 207 210 211 212 215 216 217 220 108 109 118 119 208 209 218 219 402 403 404 405 413 414 415 416 401 406 407 411 412 417 418 422 408 409 410 419 420 421
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 75,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 75,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Sports Arena
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe Beko - Khimki Moscow Maç Biletleri

Fenerbahçe Beko Khimki Moscow’u Ağırlıyor!

Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletleri satışa çıkıyor ve maç günü yaklaşıyor! Fenerbahçe Beko kendi sahasında 28 Kasım günü saat 20:45’te Khimki Moscow ile karşı karşıya geliyor.

Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletleri Ülker Sports Arena’da yerini almak isteyen taraftarlarca kısa sürede tüketilebilir. Karşılaşmanın biletleri satışa çıkıyor, hemen siz de Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletlerinizi biletalsat.com ile alabilirsiniz.

Fenerbahçe Beko Khimki Moscow maç bilet fiyatlarını biletalsat.com ile öğrenebilir ve dilediğiniz kategoriden Fenerbahçe Beko Khimki Moscow bileti alabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir bilet alışverişi platformu biletalsat.com’da basketbol maç biletleri sizi bekliyor.

Ülker Sports Arena’da Fenerbahçe Beko’nun Tek Seçeneği Galibiyet!

Heyecan dolu bir karşılaşma olması beklenen mücadele öncesinde taraftarlar Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletlerine büyük bir ilgi gösteriyorlar. Her maçı nefes kesen temsilcimiz Fenerbahçe Beko kendi sahasında galibiyet istiyor.

Güçlü rakibi karşısında üst düzey bir mücadele örneği sergilemesi beklenen Fenerbahçe Beko taraftarının desteğini de arkasına alarak galibiyete uzanmak istiyor. Siz de bu enfes mücadeleyi canlı seyretmek isterseniz Fenerbahçe Beko Khimki Moscow bilet alabilirsiniz.

Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletlerinizi almadan önce biletalsat.com üzerinden Fenerbahçe Beko Khimki Moscow bilet fiyatlarını kontrol edin ve dilediğiniz Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletlerini hemen şimdi satın alın!

Euroleague sahnesinde Fenerbahçe Beko’nun en sıkı rakiplerinden birisi olan Khimki Moscow basketbol takımı yüksek mücadele kapasitesi ile maçın rekabet düzeyini yükseltmesini bir takım olarak göze çarpıyor.

Seyir zevki yüksek bir karşılaşma olması beklenen mücadeleyi canlı olarak izleyebilmek için Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletlerinizi hemen kolay ve güvenilir bir şekilde satın alarak basketbolun keyfini salonda yaşayın!

Fenerbahçe Beko Khimki Moscow Maç Saati Yaklaşıyor!

Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletlerinizi tükenmeden hemen satın alın, maç günü ve saati yaklaştıkça tükenme eşiğine yaklaşan Fenerbahçe Beko Khimki Moscow biletlerini basketbol severler tüketebilir.

Ülker Sports Arena’da oynanacak karşılaşmanın kapalı gişe olması bekleniyor. Siz de basketbol maç biletlerinizi kolayca biletalsat.com aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Basketbol maç bilet fiyatlarını görüntüleyebileceğiniz biletalsat.com ile kolayca basketbol maç bilet alabilirsiniz. Biletalsat.com futbol biletleri, konser biletleri gibi tüm etkinliklerin biletlerine ulaşabileceğiniz güvenilir bilet alışverişinin internet adresidir.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.