Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G H I J K L M N C D E F G C1 D1 E1 F1 G1 A B H I A1 B1 H1 I1 C D E F G C1 D1 E1 F1 G1 A B H I A1 B1 H1 I1 A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 I1 J1 K1 L1 M1 N1 O1 P1 A B C D E F I J K L M N F G H N O P
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 1.083,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 1.083,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe - Çaykur Rizespor Maç Biletleri

Fenerbahçe - Çaykur Rizespor Biletleri biletalsat.com'da!

Her iki taraf da bu sene inişli çıkışlı bir performans sergilemesine rağmen Fenerbahçe Çaykur Rizespor biletleri hızla tükenecek gibi görünüyor. Fenerbahçe Çaykur Rizespor maç bilet fiyatları, İstanbul’da yaşayan Rizelilerin bir hayli fazla olmasının da etkisiyle doğal olarak bir nebze daha yüksek. Haftalar öncesinden her iki takımın taraftarları da “Fenerbahçe Çaykur Rizespor maç biletleri ne zaman satışa çıkacak?”sorusunun cevabını internet üzerinden araştırmaya başladı. Hem Fenerbahçe Çaykur Rizespor bilet fiyatları, hem de uygun durumdaki biletlere dair detaylı bilgilere biletalsat.com üzerinden ulaşmanız mümkün.

Fenerbahçe Çıkış Peşinde

Ersun Yanal’ın takımın başına gelmesiyle Süper Lig’de alt sıralardan uzaklaşıp hızla orta sıralara yerleşmek isteyen ve sezonu minimum kayıpla atlatmak isteyen Fenerbahçe, Çaykur Rizespor karşısında taraftarı önünde çıkışa geçmek istiyor. Bu sezon Kadıköy’de genel anlamda taraftarını hayal kırıklığına uğratan Fenerbahçe, ligin ilk yarısında Çaykur Rize'yi yenerek galibiyet almak istiyor.

Fenerbahçe Çaykur Rizespor biletleri konusunda hızlı davranarak Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Kompleksi’ndeki yerinizi alabilirsiniz. Özellikle Fenerbahçe’nin devre arası transferlerini çıplak gözle izleme şansı yakalayan şanslı kişilerden biri olmak adına .biletalsat.com platformundan Fenerbahçe Çaykur Rizespor biletlerini güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Beklentilerin üzerine çıkmayı başaran Çaykur Rizespor, bakalım bu defa şeytanın bacağını kırabilecek mi? Fenerbahçe Çaykur Rizespor biletleri sahipleri, biletalsat.com sayesinde bu sorunun yanıtını canlı olarak öğrenme ayrıcalığına sahip olacak.

Bu Heyecana Ortak Olun

Fenerbahçe Çaykur Rizespor biletleri satışı özellikle internet üzerinden yoğun şekilde devam ediyor. İnternet üzerinden özellikle spor müsabakaları başta olmak üzere pek çok etkinliğe kolayca bilet bulabileceğiniz biletalsat.com platformunun oldukça güvenli ve şeffaf bir yapıya sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Bu nedenle biletalsat.com sitesinden Fenerbahçe Çaykur Rizespor maç bileti alırken, aradığınız fiyat ve iletişim kriterlerine en uygun satıcıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fenerbahçe Çaykur Rizespor biletleri için güvenilir, pratik ve opsiyonları geniş bir platform arıyorsanız biletalsat.com tam olarak aradığınız adres.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.