Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G H I J K L M N C D E F G C1 D1 E1 F1 G1 A B H I A1 B1 H1 I1 C D E F G C1 D1 E1 F1 G1 A B H I A1 B1 H1 I1 A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 I1 J1 K1 L1 M1 N1 O1 P1 A B C D E F I J K L M N F G H N O P
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 100,80 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 100,80 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe - Gençlerbirliği Maç Biletleri

Fenerbahçe - Gençlerbirliği

Ankara ilinin ilk takımlarından bir tanesi olan Sultani futbol takımı, spora özellikle futbola büyük bir merakı olan Ankara Sultanisi (Şimdiki adıyla Atatürk Lisesi) müdürü Münif Kemal Ak tarafından kurulmuştur. Münif Kemal bey kendi takımını kurduğu ilk yıllarda, takıma oyuncu seçimi yaparken, bazı hatalar yapmış ve yetenekli oyuncuları takıma almamıştır. Takıma alınmayan liseli erkek öğrenciler, bu duruma tepki göstermiş ve birleşerek, Gençlerbirliği takımını kurmuşlardır. Gençlerbirliği takımının resmi kuruluş tarihi 14 Mart 1923’tür. Takımın forma rengi ise kırmızı siyah olarak belirlenmiştir.

Gençlerbirliği takımı kuruluşundan sonra, Sultani takımı ile müsabaka yapmış ve Sultani takımını 3-0 yenmiştir. Bu zaferden sonra takımın oyuncularının motivasyonu artmıştır. 1923-24 sezonunda ilk defa Gençlerbirliği takımı yer alır. Sezonda 3 galibiyet ve 3 beraberlik alır ve 4. Sırada ligi tamamlar.

Daha sonra Münif Kemal bey Sultani takımının ligden çekilmesinden çok sonraları, Gençlerbirliği takımının başkanı olur. Günümüze kadar birçok başarıya imza atan takım, 1. Lige yükselir ve zaman zaman da alt liglere düşer. İnişli çıkışlı futbol yaşamından sonra şu anda Gençlerbirliği, Türkiye’nin en çok taraftarı olan ve en çok bilinen takımları arasında yer alıyor. Şu anki başkanı, Murat Cavcav’dır. Gençlerbirliği takımının efsanevi başkanı İlhan Cavcav’ın oğludur.

Fenerbahçe – Gençlerbirliği futbol karşılaşması, Süper Toto Süper Lig kapsamında, 08. 12.2019 tarihinde yapılacak.

Fenerbahçe – Gençlerbirliği Maç Bilet Fiyatları

Süper Toto liginin heyecanlı karşılaşmalarından birisi olacak olan Fenerbahçe – Gençlerbirliği maç bilet fiyatları sezon başlarında oldukça pahalı olabiliyor. Karşılaşma olmadan bir hafta önce biletleri temin etmeniz gerekiyor. Geç kalındığı takdirde, bilet bulmak ya zor oluyor, ya da karaborsadan oldukça pahalı fiyatlara maç bileti bulunabiliyor.

www.biletalsat.com sitesini ziyaret ederek, uygun fiyatlara Fenerbahçe – Gençlerbirliği bilet fiyatları seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe – Gençlerbirliği bilet al butonuna ulaşabilmek için, etkinlik listesinden karşılaşmanın olduğu sayfaya ulaşıyorsunuz ve biletinizi kolaylıkla alıyorsunuz.

Kolay ve hızlı bir şekilde, Fenerbahçe – Gençlerbirliği maç bileti al seçeneğinden karşılaşmanın biletlerini alabilirsiniz.

www.biletalsat.com sitesinde Fenerbahçe – Gençlerbirliği maç biletleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.