Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G H I J K L M N C D E F G C1 D1 E1 F1 G1 A B H I A1 B1 H1 I1 C D E F G C1 D1 E1 F1 G1 A B H I A1 B1 H1 I1 A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 I1 J1 K1 L1 M1 N1 O1 P1 A B C D E F I J K L M N F G H N O P
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 313,49 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 313,49 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe - Kayserispor Maç Biletleri

Fenerbahçe - Kayserispor

Takım kurulmadan önce Kayseri’de birçok futbol kulübü bulunuyordu. Aslında tüm bu kulüpler Kayseri ilini başarıyla temsil ediyorlardı. Ancak Kayseri adını taşıyan bir futbol kulübünün olmaması, Kayserili vatandaşlar tarafından bir eksik olarak görülüyordu. Bu amaçla, dönemin başbakanı Adnan Menderes’in de destekleriyle 1966 yılında Kayserispor resmen kurulmuş oldu. Daha sonra spor kulübünün kurulu toplanır ve formanın rengine karar verirler. O tarihten sonra kulübün renkleri sarı kırmızı olarak kabul edilir. Aynı zamanda kulübün arması da o tarihlerde belirlenir. 1966-1967 sezonunda sahaya 11 kişi ile çıkan takım, ligi 10. Sırada tamamlar. Ligde; 9 galibiyet, 12 mağlubiyet ve 9 beraberlik elde ederler. Lig boyunca toplam 21 gol atarlar ve 33 gol yerler. Fenerbahçe – Kayserispor maç biletleri en uygun fiyatlarla sitemizde sizleri bekliyor.

2003-2004 sezonuna gelindiğinde takım tarihindeki en kötü günlerini yaşar. Kötü yönetim, yanlış futbolcu seçimi gibi nedenlerden dolayı ligi yenilgi ve hayal kırıklığı ile tamamlarlar. Yenilgiden sonra takımın başkanı ve antrenörü de dahil olmak üzere, birçok isim ile yollar ayrılır. Daha sonrasında gelen yeni yönetim, takımın toparlanmasını sağlar ve en azından o dönemde takımın ligde kalmasını sağlar. Fenerbahçe – Kayserispor maç bileti al butonuna ulaşabilmek için siteye giriş yapmanız yeterli olacaktır. Fenerbahçe maç biletlerine yeni sezonda hemen ulaşın.

2010-2011 yıllarında Kayserispor, Ertuğrul Sağlam direktörlüğünde büyük başarılara imza atar. Bu tarihten sonra da ligde yerini sağlamlaştırır ve günümüze kadar gelmeyi başarır. Birçok ligde elde ettiği başarılardan sonra Türkiye çapında ismini duyurmayı başaran takım, bugünlerde büyük takımlarla mücadele etmeyi sürdürüyor.

Spor Toto Süper Lig kapsamında ilk maçını Fenerbahçe ile yapacak olan takım, mücadeleye hazır olduğunun sinyallerini vermeye başladı. Fenerbahçe – Kayserispor maçı yakın zamanda, futbol severlerle buluşacak. Fenerbahçe – Kayserispor bilet al seçeneğini tercih ederek, biletlerinizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Fenerbahçe – Kayserispor Maç Bilet Fiyatları

Spor Toto liginde de karşılaşmalar, art arda yapılmaya başladı. Önceki karşılaşmalarda, maç biletleri kısa sürede tükendi. Fenerbahçe – Kayserispor maç bilet fiyatları açıklandı. Ancak, açıklamanın yapılmasından kısa süre sonra biletler tükenme noktasına geldi. Fenerbahçe – Kayserispor bilet fiyatları ve daha fazlasına sitemizde ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.