Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

103 104 113 114 203 204 213 214 101 102 105 106 107 110 111 112 115 116 117 120 201 202 205 206 207 210 211 212 215 216 217 220 108 109 118 119 208 209 218 219 402 403 404 405 413 414 415 416 401 406 407 411 412 417 418 422 408 409 410 419 420 421
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 44,80 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bilet transferlerinin tamamlanması için sistemimizde kullandığınız e-mail adresi ile ücretsiz passo üyeliği açmanız gerekmektedir. / To transfer your tickets, you must use the same email to register on Biletalsat and Passo. Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 44,80 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Fenerbahçe Ülker Sports Arena
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor’u Sahasında Ağırlayacak

Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor basketbol biletleri klasik satış kanallarından ve biletalsat.com üzerinden taraftara sunuldu. Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor biletlerine sahip olanlar oldukça şanslı. Çünkü son 4 senedir Eurolig’de final foura kalma başarısı yakalayan, iki sezon öncesinin Avrupa şampiyonu olan bir takımı canlı izleme şansına sahip olacaklar. Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor biletleri için pek çok opsiyon söz konusu. Fakat bilet aldıktan sonra özel işleri nedeniyle maça katılamayacak olan taraftarların biletlerini satın almak çok daha ekonomik bir yol.

Türkiye’nin en önemli alternatif bilet bulma sitelerinden biri olan biletalsat.com sayesinde Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor biletleri konusunda endişe duymanıza gerek kalmayacak. Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor biletlerine, maça birkaç gün bile kalsa sahip olma şansınız bulunuyor. Bu sene Fenerbahçe taraftarları Euroleague basketbol ligi biletleri ve Türkiye basketbol ligi biletlerine büyük ilgi gösteriyor. Aynı ilgiyi her sene Türkiye Kupası basketbol biletlerinde de görmek mümkün. Bu sene Fenerbahçe Beko basketbol bileti alanlar genellikle salondan mutlu bir şekilde ayrıldı. Özellikle de Eurolig basketbol ligi biletleri sahipleri neredeyse hiç mağlubiyet duygusunu tatmadılar. Fenerbahçe ligde de benzer ciddiyette oynadığı için Fenerbahçe Beko OGM Ormanspor bilet alanlar yine tempolu, coşkulu bir takımın şovuna tanıklık edecektir.

Son yıllarda Türk takımlarının özellikle Avrupa'daki başarısı basketbola olan ilgiyi de her geçen gün artırıyor. Buna göre Euroleague'de de başarıdan başarıya koşan Fenerbahçe Beko, bu yıl da şampiyonluğun en büyük favorileri arasında gösteriliyor. Bu başarıların sonucunda da ülkemizde Euroleague basketbol ligi biletleri tüm basketbol severlerin ilgisini çekiyor.

Ayrıca, Türkiye basketbol ligi biletleri ile Türkiye Kupası basketbol biletlerine olan talebin de her geçen yıl artarak devam ettiğini belirtebiliriz. Her yıl binlerce basketbol sever bu zevke tanık olmak için tribünlere koşuyor ve birbirinden keyifli maçlara tanıklık ediyor.

OGM Ormanspor Fenerbahçe’yi Zorlayacak Mı?

Bu arada, son dönemde basketbolun her alanında favori olarak turnuvalara başlayan Fenerbahçe Beko, Türkiye Basketbol Ligi'nde yine şampiyon olmak istiyor. Sarı-lacivertli ekip ile OGM Ormanspor arasındaki bu keyifli maç, 8 Aralık 2019 tarihinde oynanacak. Siz de sitemizdeki Fenerbahçe Beko Basketbol bilet al bölümünden bu maçtaki yerinizi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Basketbol maç bileti al bölümlerimizden diğer takımların da maç biletlerinin satışı yapılıyor. Bu zevke ortak olmanız oturduğunuz yerden sitemize giriyorsunuz ve dilediğiniz maçın biletini alıp, tribündeki coşkuya ortak olabiliyorsunuz. Sitemizden en güncel basketbol maç bilet fiyatlarına ulaşabilme şansına sahipsiniz. Sitemiz sayesinde oturduğunuz yerden kolayca dilediğiniz basketbol maç biletlerine ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.