Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Covid-19 kapsamında alınan kuralları okumak için Buraya tıklayın

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E A1 B1 C1 D1 E1 A A1 B C D E B1 C1 D1 E1
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 100,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Covid-19 kapsamında alınan kuralları okumak için Buraya tıklayın
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 100,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
İstanbul Fatih Terim Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Galatasaray - St. Johnstone Maç Biletleri Burada!

Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde PSV Eindhoven ile karşılaşan Galatasaray şimdi de UEFA Avrupa Ligi mücadeleleri için St. Johnstone ile mücadele edecek. Sen de Galatasaray'ın St. Johnstone karşısındaki mücadelesini izlemek istiyorsan haydi Biletalsat.com'a. Galatasaray St. Johnstone biletleri Biletalsat.com ile bir tık uzağında.

Galatasaray bu sefer işi şansa bırakmamak için kendi sahasında kazanmak için elinden gelen mücadeleyi gösterecek. Bu heyecanlı maç kaçmaz diyorsan acele et ve Galatasaray St. Johnstone maç biletini hemen al. Galatasaray St. Johnstone biletleri nerede satılır diye soranlar, bilet alışverişinin en güvenilir adresi Biletalsat.com ile güvenli bir şekilde biletlerini alabilirler.

Galatasaray - St. Johnstone Nerede Oynanacak?

Galatasaray St. Johnstone biletleri almak isteyenler maçın nerede oynanacağını merak ediyorlar. Galatasaray'ın tutkulu futbol taraftarları İstanbul'da oynanacak bu maçı kaçırmak istemiyor. Sen de İstanbul'da gerçekleşecek bu heyecanlı maçtaki yerini almak istiyorsan hemen Galatasaray St. Johnstone biletine sahip ol. Biletalsat.com ile Galatasaray St. Johnstone maç biletlerine ulaşmak bir tık uzağınızda. Galatasaray'ın ev sahipliğinde gerçekleşecek maç için seyirciler oldukça heyecanlı. Dünya'nın takip edeceği bu heyecanlı maçı kaçırmak istemiyorsan Galatasaray St. Johnstone biletlerine göz atmayı unutma.

Galatasaray - St. Johnstone Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Galatasaray St. Johnstone biletleri maç tarihinden kısa bir süre önce satışa çıkıyor. Sen de Galatasaray St. Johnstone maç biletini Biletalsat.com ayrıcalığıyla ile al takımına sahada destek olmak şansını yakala. Galatasaray'ın en iyi mücadelesini sergilemesi için takımına sahada taraftarlar ile tezahürat yap.

Galatasaray - St. Johnstone Bilet Fiyatları Ne Kadar?

En heyecanlı futbol maçları için taraftarların en çok tercih ettikleri adres olan Biletalsat.com adresinde Galatasaray St. Johnstone biletleri en uygun şekilde yer alıyor. Her kategoriye uygun Galatasaray St. Johnstone biletini bulabilmek için sayfamızı kontrol edebilirsiniz. En düşük fiyattan en yüksek fiyata göre sıralanan Galatasaray St. Johnstone biletlerinden istediğiniz kategoriyi seçin ve maç keyfini stattan izleme şansını yakalayın.

Galatasaray - St. Johnstone Biletleri Nereden Alınır?

En heyecanlı maçlara bilet almak veya elindeki fazla biletleri satmak istiyorsan en doğru adres olan Biletalsat.com'dasın. Sen de Galatasaray St. Johnstone bileti almak ve tuttuğun takıma sahadan destek olmak istiyorsan bilet alışverişinin en güvenilir adresi Biletalsat.com ile biletlerini hemen al ve maç keyfini sınırsız yaşa.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.