Heyecan devam ediyor! Gaziantep basketbol biletleri burada!

Tahincioğlu basketbol liginde mücadele eden Gaziantep basketbol takımının biletleri, biletalsat.com adresinde. Gaziantep basketbol biletleri, biletalsat.com sitesinde hesaplı ve alması kolay.

Geçtiğimiz günlerde, 1989 doğumlu Sırbistan asıllı basketbolcu Stevan Jelovac, Gaziantep basketbol takımının kadrosunda yer aldı. 2018 yılında oldukça başarılı olan Gaziantep takımı, katıldığı 18 maçın 11’ini kazanmıştı.

Devam eden Tahincioğlu liginde 2019 yılında da kadrosunda bulunan başarılı isimler ile başarılarına devam edecek gibi görünüyor.

Heyecanlı ve çekişmeli geçen karşılaşmaları izlemek için Gaziantep maç bilet fiyatları ekonomik olan biletleri hemen satın almanızı öneriyoruz. Biletalsat.com sitesinde Gaziantep bilet fiyatları, hem ekonomik hem de kolayca alınabiliyor.

Türkiye basketbol ligi biletleri 2019 yılında da sitemizde!

2019 yılında ligdeki başarılarına devam edecek olan Gaziantep basketbol takımı, 2019 yılında da 10 karşılaşmada yer alacak. Bir sonraki karşılaşma, 10.03.2019 tarihinde yapılacak ve Gaziantep basketbol takımının karşısında, Arel Üniversitesi takımı yer alacak.

Bu heyecanlı karşılaşmada sizde yerinizi alın ve Türkiye basketbol ligi biletleri tükenmeden satın alın. Biletalsat.com sitesine girerek, Gaziantep bilet al linkinden biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Basketbol maç bileti al, heyecanı kaçırma!

Gaziantep basketbol takımının en başarılı oyuncularından birisi olan ve geçtiğimiz yıllarda takıma transfer olan, Tonye Frank, 2018 yılında tamamlanan karşılaşmalarda 12,44 sayı yaparak, takıma adeta yeni bir soluk getirdi.

Sitedeki, Basketbol maç bileti al seçeneğini bularak, en ekonomik biletleri satın alabilirsiniz. Basketbol maç bilet fiyatları sitede kolay bir şekilde alınabiliyor.

Gaziantep basketbol takımının ayrıca, birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldığını da belirtelim.

2019 yılında ise en güçlü rakibi olarak Beşiktaş Sampo Japan takımı görülüyor. Takımın en güçlü oyuncularından olan Ivan Buva 2018 yılında kaydettiği 14,65’lik sayı ile Gaziantep’i zorlayacak gibi görünüyor.

Basketbol ligine hızlı bir giriş yapmaya hazır mısınız?

Euroleague basketbol ligi biletleri, biletalsat.com sitesinde! Birçok etkinliğe ait biletleri hızlı ve kolay bir şekilde siteden satın alabilirsiniz.

Euroleague basketbol ligi biletleri, tüm basketbol maç biletleri ve daha fazlasını sitede bulabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde Gaziantep kulübü, birçok takım ile karşılaşacak. Kulüp puanlamada ise 2. Sırada yer alıyor. Ligde çok iyi bir performans sergileyen takım, 2019 yılında da tam gaz ilerliyor.

Basketbol severler, Eurolig basketbol ligi biletleri tükenmeden satın almalılar. Biletalsat.com sitesinden; ekonomik, hızlı ve kolay basketbol karşılaşması biletlerini temin edebilirsiniz.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.