Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A1 B1 C1 D1 A B C D E F G H I A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 A B C D E F G H I Rakip Tribün A B C D E F G H I K A3 B3 C3 D3 E3 F3 G3 H3 A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 A4 B4 C4 D4 E4 F4 G4
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 450,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 450,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Gaziantep Kalyon Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Gazişehir Gaziantep – Antalyaspor

Türkiye Süper Ligi tüm hızıyla devam ederken takımlar arasında yaşanan mücadelelerde heyecan da gitgide artıyor. Siz de tuttuğunuz takıma tribünden destek olmak için Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bileti alın ve takımınızın heyecan dolu geçecek futbol karşılaşmasında yanınızdaki yerinizi alın.

Bilet almak veya elinde bulunan bileti satmak isteyen taraftarlar Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bilet devir işlemini kolaylıkla yapabilirler. Bunun için yapmaları gereken tek şey Biletalsat.com adresine gelmek olacaktır.

Gaziantep Antalyaspor Maç Bileti Nereden Alınır?

Spor Toto Süper Ligi’nin kıyasıya rekabet içinde geçen maçlarını kaçırmamak için ellerinden gelen mücadeleyi gösteren takımların yanında yer almak için siz de Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bilet devir işlemi yapabilirsiniz. Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bileti almak ellerindeki bileti satmak isteyen spor tutkunları Biletalsat.com adresine gelerek istedikleri işlemi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Gaziantep Antalyaspor Maç Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bilet devir işlemini gerçekleştirmek isteyen futbolseverlerin en çok merak ettiği soru “Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bileti fiyatı ne kadar?” oluyor. Siz de bu sorunun cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bileti fiyatı kategorilere göre değişmektedir. Biletalsat.com adresinde Gazişehir Gaziantep Antalyaspor maç bileti fiyatını karşılaştırabilir ve size uygun olan bileti hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.