Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A1 B1 C1 D1 A B C D E F G H I A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 A B C D E F G H I Rakip Tribün A B C D E F G H I K A3 B3 C3 D3 E3 F3 G3 H3 A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 A4 B4 C4 D4 E4 F4 G4
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Gaziantep Kalyon Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Gazişehir Gaziantep – Hatayspor

Türkiye Süper Ligi maçları tüm heyecanıyla devam ediyor. Sen de galibiyet yarışlarında takımına destek olmak istiyorsan bekleme ve hemen Gazişehir Gaziantep Hatayspor maç bileti al ve tribünden bu heyecanlı maçı izleme fırsatını yakala.

En çok merak edilen maçları canlı izlemek için Biletalsat.com adresine gelerek istediğin maça bilet alabilirsin. Gazişehir Gaziantep Hatayspor maç biletleri de sayfamızda yer alıyor. Sen de Gazişehir Gaziantep Hatayspor bilet devir işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için sayfamızı ziyaret et.

Gazişehir Gaziantep – Hatayspor Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Futbol tutkunlarının merakla beklediği maçlardan olan Gazişehir Gaziantep Hatayspor maçına bilet almak isteyen taraftarların en çok sordukları sorulardan biri de Gazişehir Gaziantep Hatayspor bilet fiyatları oluyor. En uygun Gazişehir Gaziantep Hatayspor bilet fiyatına ulaşmak ve stadın en güzel yerinden bu heyecana tanık olmak istiyorsan sayfamıza göz atabilirsin.

Gazişehir Gaziantep Hatayspor bilet fiyatına ulaşmak ve Gazişehir Gaziantep Hatayspor maç bilet devir işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek isteyen sporseverler Biletalsat.com adresinden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirler.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.