Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A1 B1 C1 D1 A B C D E F G H I A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 A B C D E F G H I Rakip Tribün A B C D E F G H I K A3 B3 C3 D3 E3 F3 G3 H3 A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 A4 B4 C4 D4 E4 F4 G4
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Gaziantep Kalyon Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Gazişehir Gaziantep – Kayserispor

Türkiye Süper Ligi Tüm hızıyla devam ediyor. 3 puan yarışında takımlar galibiyet kazanmak için yarışıyor. Sen de takımına tribünden destek vermek istiyorsan acele et ve bilet alışverişinin en güvenilir adresi Biletalsat.com ile Gazişehir Gaziantep Kayserispor biletlerine bir tıkla sahip ol.

Kayserispor deplasmanda Gazişehir Gaziantep’in karşısına çıkıyor. 2 takımda lig mücadelesinde biz de varız demek için ellerinden gelen mücadeleyi sahaya koyacaklar. Sen de bu yarışta Gazişehir Gaziantep Kayserispor bileti alarak takımına destek ol.

Gazişehir Gaziantep – Kayserispor Bilet Fiyatları Nedir?

Futbol karşılaşmalarını kaçırmak istemiyorsan Gazişehir Gaziantep Kayserispor bileti alabilir veya elinde fazla bilet varsa Gazişehir Gaziantep Kayserispor bilet satışını kolayca gerçekleştirebilirsin. En heyecanlı maçları yerinde izlemek için acele et ve Gazişehir Gaziantep Kayserispor bilet devir işlemini Biletalsat güvencesiyle hızlı bir şekilde yap.

Gazişehir Gaziantep Kayserispor bilet fiyatları da en uygun şekilde sayfamızda yer alıyor. Sen de kategoriler halinde düzenlenmiş Gazişehir Gaziantep Kayserispor bilet fiyatlarını karşılaştır kendine en uygun spor biletlerini bul.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.