Gençlerbirliği Bu Sezon Göz Dolduruyor!

Gençlerbirliği

Gençlerbirliği, bir yıllık bir aranın ardından Spor Toto Süper Lig’e geri dönüyor ve taraftarlar bu heyecanı biletalsat.com ile yerinden yaşama şansını yakalıyor. Ülkemizin güzide kulüplerinden başkent temsilcisi Gençlerbirliği yenilenen kadrosu ile sahaya çıkarken Kırmızı-Karalı taraftarlar Gençlerbirliği maç biletlerini biletalsat.com’dan satın alıyor.

Geçen yıl Spor Toto 1. Lig’de Denizlispor’un ardından ligi 2. Sırada tamamlayarak Süper Lig’e yükselen Gençlerbirliği; ilk maçını Çaykur Rizespor karşısında kendi evinde oynuyor. Lige dolu dizgin hazırlanan ve yeni transferleri ile bu yıl ligde iddialı olmak isteyen Gençlerbirliği’ni tribünde desteklemek için en uygun Gençlerbirliği maç bilet fiyatları biletalsat.com’da.

Gençlerbirliği Maç Biletleri Biletalsat.com’da

Bu sene maçlarını Eryaman Stadyumu’nda oynayacak olan Gençlerbirliği taraftarları ile bütünleşerek bu sezonu başarılı geçirmenin hesaplarını yapıyor. Futbol tutkusunun kıyasıya yaşandığı Ankara’da Süper Lig heyecanı Gençlerbirliği taraftarları için başka bir boyut kazanıyor. Mustafa Kaplan önderliğinde yepyeni heyecan yaşamak istiyor. Bu heyecanı tribünde yaşamak isteyen taraftarlar Gençlerbirliği bilet alma işlemini biletalsat.com’dan başarı ile tamamlayabilir.

Spor Toto Süper Lig’den düştüğü sezon dahi kadrosunu korumayı başaran Gençlerbirliği kadrosuna yaptığı muhteşem takviyelerle yepyeni bir güce büründü. Bu gücünü sahada yansıtmak ve taraftarlarına yaşattığı kötü sezonları unutturmak isteyen Gençlerbirliği’ni tribünden desteklemek ve 12. Adam olmanın gerekliliklerini yerine getirmek için hemen Gençlerbirliği maç bileti alma işlemini biletalsat.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Gençlerbirliği Bilet Fiyatları

En uygun Gençlerbirliği bilet fiyatları sadece biletalsat.com’da. Türkiye’nin en güvenilen ve en çok tercih edilen bilet platformu olan biletalsat.com ile hem maç biletlerini satın alabilir hem de sahip olduğunuz biletleri diğer taraftarlara satma imkânı bulabilirsiniz. Sizi başkaları ile muhatap etmeden doğrudan sistem üzerinden alma ve satma imkânı sağlayan biletalsat.com sadece tek maç bileti değil sezonluk biletler konusunda da destekliyor.

Ödeme imkânları ve uygun fiyatları sayesinde Gençlerbirliği bilet fiyatları konusunda adeta çığır açan biletalsat.com ile Gençlerbirliği’ni tribünde destekleyebilirsiniz. Sezonun ilk maçında tribünde olmak ve Kırmızı Karalı ekibi yalnız bırakmamak için Gençlerbirliği maç bileti alabilirsiniz. Ayrıca maç biletleri ile bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.Gelecek Etkinlikler

Gençlerbirliği - Sivasspor Maç Biletleri
Gençlerbirliği - Sivasspor
Eryaman Stadyumu
En düşük fiyat

35,00 TRY

Kayserispor - Gençlerbirliği Maç Biletleri
Kayserispor - Gençlerbirliği
Kayseri Kadir Has Stadyumu
En düşük fiyat

35,00 TRY

Gençlerbirliği - Çaykur Rizespor Maç Biletleri
Gençlerbirliği - Çaykur Rizespor
Eryaman Stadyumu
En düşük fiyat

35,00 TRY

Hatayspor - Gençlerbirliği Maç Biletleri
Hatayspor - Gençlerbirliği
Yeni Hatay Stadyumu
En düşük fiyat

50,00 TRY

Gençlerbirliği - Galatasaray Maç Biletleri
Gençlerbirliği - Galatasaray
Eryaman Stadyumu
En düşük fiyat

50,00 TRY

Karagümrükspor - Gençlerbirliği Maç Biletleri
Karagümrükspor - Gençlerbirliği
Vefa Stadyumu
En düşük fiyat

50,00 TRY

Gençlerbirliği - Göztepe Maç Biletleri
Gençlerbirliği - Göztepe
Eryaman Stadyumu
En düşük fiyat

35,00 TRY

Trabzonspor - Gençlerbirliği Maç Biletleri
Trabzonspor - Gençlerbirliği
Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.