Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

101 102 103 104 301 302 303 304 305 203 204 405 406 407M
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Eryaman Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Gençlerbirliği – Sivasspor Maçını Kaçırma!

Türkiye Süper Ligi son hızıyla devam ederken bu yarıştaki heyecan da giderek artıyor. Sen de bu mücadelelerde tuttuğun takımın yanında olmak istiyorsan hemen Gençlerbirliği Sivasspor maç bileti al ve bu maçı tribünden izleme şansını yakala.

Gençlerbirliği – Sivasspor Biletleri Nereden Alınır?

Tüm etkinlikler için bilet alışverişinin en güvenilir adresi Biletalsat.com ile Gençlerbirliği Sivasspor biletlerine bir tıkla ulaşabilirsin. Gençlerbirliği Sivasspor bilet devir işlemini Biletalsat.com güvencesiyle gerçekleştirirsen biletim gelecek mi, acaba biletim maçtan önce gelir mi gibi sorulardan uzak kalırsın.

Tüm futbol tutkunlarının Gençlerbirliği Sivasspor bilet satışı yapmak veya Gençlerbirliği Sivasspor bileti almak için tercih ettiği tek adres Biletalsat.com.

Gençlerbirliği – Sivasspor Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Sporseverleri sahalara taşıyan Türkiye Süper Ligi heyecanında sıra Gençlerbirliği Sivasspor maçında. Sen de en uygun Gençlerbirliği Sivasspor bilet fiyatına ulaşmak için Biletalsat.com adresindeki Gençlerbirliği Sivasspor biletlerini karşılaştır. Kategorilere göre sıralanan Gençlerbirliği Sivasspor bilet fiyatlarından istediğini seç ve tribündeki yerini al.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.