Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

101 102 103 104 301 302 303 304 305 203 204 405 406 407M
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Eryaman Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Gençlerbirliği - Trabzonspor

Tüm Türkiye’nin nefesini tutarak takip ettiği Türkiye Süper Ligi maçları son hızıyla sürerken sen de takımının yanında yer almak için acele et ve hemen Biletalsat.com adresine gelerek Gençlerbirliği Trabzonspor biletlerine bir tıkla ulaşabilirsin.

En sevilen futbol maçlarını kaçırmamak veya acaba biletler tükendi mi diye düşünmemek için bilet almanın ve bilet satmanın en güvenilir adresi Biletalsat.com’u ziyaret et ve hızlı bir şekilde Gençlerbirliği Trabzonspor bilet almanın keyfini çıkar.

Gençlerbirliği – Trabzonspor Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Sen de Gençlerbirliği Trabzonspor bilet devir işlemini hemen gerçekleştirmek için sayfamızda yer alan biletlere göz at. En uygun Gençlerbirliği Trabzonspor bilet fiyatlarını ulaşmak isteyen spor tutkunları sayfamızdaki Gençlerbirliği Trabzonspor bilet fiyatlarını karşılaştırabilir. Kategorilere göre sıralanan Gençlerbirliği Trabzonspor bilet fiyatlarından en uygununu seç ve istediğin yerden maçı izleme şansını yakala.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.