Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

3 Ekim Göksel Konserini Kaçırmayın!

Romantik şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine erişen Göksel biletleri Biletalsat sayfasında yer alıyor. 3 Ekim’de Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde müzikseverlerin karşısına çıkacak Göksel dinleyicilerine keyif dolu dakikalar geçirmek için hazırlanıyor. Göksel biletlerine ulaşmak Biletalsat ayrıcalığıyla bir tık uzağınızda. Siz de Göksel bileti alarak onun performansını canlı olarak izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Ekim ayı boyunca devam edecek Harbiye Konserleri’ne bilet alarak yıldızlar altında müzik dinlemenin ve en sevilen şarkıcıların konserlerine katılmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Güçlü sesi ve sevilen şarkılarıyla Göksel bilet almak için acele edin ve yıldızlar altında onu canlı olarak izleme şansını yakalayın.

Güçlü Sesiyle Göksel Harbiye Sahnesi’nde

En çok dinlenen sanatçılardan biri olan Göksel biletlerine göz atmak için hemen Biletalsat sayfasına gelin. En sevilen sanatçıların konserlerine ve pek çok etkinliğe bilet bulabileceğiniz Biletalsat ile Göksel bilet almak bir tık uzağınızda. Cover şarkılara da ses veren Göksel bilet alma işlemi yapmak isteyenler, sanatçının canlı performansını kaçırmamalı.

Biletalsat ile Göksel biletlerine bir tıkla ulaşabileceğiniz gibi elinizde bulunan Göksel biletlerini de hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Göksel bilet satışı gerçekleştirmek isteyenler Biletalsat adresinden biletlerini kolay bir şekilde satışa sunabilirler. Elinizde bulunan Göksel bilet satışını gerçekleştirmek için sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan Bilet Sat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Göksel Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Yıldızlar eşliğinde müzik dinlemenin keyfini çıkarmak istiyorsanız Göksel bileti alın ve Göksel’in harika müzik performansını canlı olarak dinleyin. Kategorilere göre ayrılan Göksel bilet fiyatı en uygun şekilde Biletalsat adresinde. En düşükten en yüksek fiyata göre Göksel bilet fiyatlarını Biletalsat adresinden karşılaştırabilirsiniz. Göksel konserini izlemek için bilet bakıyorsanız Göksel bilet fiyatını en uygun olarak Biletalsat’ta bulabilirsiniz.

Göksel bileti almak, Harbiye Konserleri takvimine ulaşmak veya Göksel bilet fiyatını karşılaştırmak için Biletalsat adresini takip etmeyi unutmayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.