Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

225 200 201 216 217 218 219 220 221 222 204 205 206 207 208 211 212 213 214 215 223 224 202 203 209 210
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Gürsel Aksel Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Göztepe – Gençlerbirliği Biletleri Biletalsat.com Adresinde!

Türkiye Süper Ligi 2019 – 2020 sezonunun şampiyonunu ararken sen de bu heyecan dolu maçları kaçırmamak için hemen Biletalsat.com adresine gel. Göztepe Gençlerbirliği maç biletleri ve daha fazla maç veya etkinlik için aradığınız biletler Biletalsat.com adresinde.

Siz de tuttuğunuz takımı desteklemek, tribündeki futbol ateşini canlı olarak hissetmek istiyorsanız Göztepe Gençlerbirliği maç bilet devir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Elinde bulunan bileti satmak veya Göztepe Gençlerbirliği maç bileti almak isteyenler Biletalsat.com adresine gelerek Göztepe Gençlerbirliği maç bilet devir işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirler.

Göztepe Gençlerbirliği Maç Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Göztepe Gençlerbirliği maç biletlerine sahip olmak için Göztepe Gençlerbirliği maç bilet fiyatını araştıranlar Biletalsat.com adresindeki uygun ve güncel fiyatlara ulaşabilirler. Kategorilere göre değişen ve sürekli güncellenen Göztepe Gençlerbirliği maç bilet fiyatı için Biletalsat.com adresini takip edebilirsiniz.

Göztepe Gençlerbirliği maç bileti almak, takımını tribünden desteklemek isteyen spor tutkunları takımlarının galibiyet kazanıp 3 puana ulaşmalarını istiyorlar. Siz de Göztepe Gençlerbirliği maç bileti alarak bu heyecana ortak olabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.