Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Yıldızlar Geçidi!

1947’den beri sanatseverler için kapılarını açan Harbiye Açıkhava Sahnesi, her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden ünlü yıldızları ağırlıyor. Her yıl mayıs ve eylül tarihleri arasında düzenlenen Açıkhava konserleri oldukça büyük ilgi görüyor. Siz de en sevdiğiniz sanatçıların canlı performansına yakından şahit olmak ve onları yıldızlar eşliğinde izlemek istiyorsanız Harbiye konserleri bilet alarak bu keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz. Üç binden fazla dinleyiciyi ağırlama kapasitesine sahip Harbiye Açıkhava Tiyatrosu için Harbiye konserleri biletlerine göz atabilirsiniz. Harbiye konser biletleri almanın en hızlı ve güvenilir yolu Biletalsat ile siz de sahnesini merak ettiğiniz sanatçılara kolaylıkla bilet alabilirsiniz.

Yıldızlar Eşliğinde Sevdiğin Sanatçıları Dinle

Yoğun ilgi gören pek çok tiyatro oyununa ev sahipliği yapan Harbiye Açıkhava Sahnesi, Tarkan, MFÖ, Sıla, Yıldız Tilbe, Teoman gibi pek çok ünlü ismi de sahnesinde ağırlıyor. Maçka’daki inşaatı 1947 yılında tamamlanan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, “Kral Oidipus” ile seyircilere kapılarını açmış; o günden beri her oyunda, konserde seyirciler buraya akın etmiştir.

Siz de dünyaca ünlü yıldızların canlı performansını izlemek veya en sevilen sanatçıları yakından görmek için Biletalsat güvencesiyle Harbiye konserleri bilet alabilirsiniz.

Biletalsat ayrıcalığıyla sadece bilet almakla kalmaz aynı zamanda elinizde bulunan ve herhangi bir nedenden dolayı katılamayacağınız etkinlikler için Harbiye konserleri bilet satma işlemini de kolayca yapabilirsiniz. Harbiye konserleri bilet satmak için yapmanı gereken sadece sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna basmak ve bilet satmak istediğiniz etkinliği seçmek olacak.

En Sevilen Sanatçılar Harbiye Sahnesi'nde!

Müzik dinlemeyi çok seviyorsan ve yıldızlar eşliğinde en sevdiğin sanatçıların canlı sahnelerini merak ediyorsan Harbiye konserlerini kaçırmamalısın. Yıldızların altında müzik ziyafeti sunan Harbiye Açıkhava Sahnesi bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok starı ağırlamış ve binlerce kişinin buraya akın etmesini sağlamıştır.

Harbiye konserleri bilet fiyatını merak ediyorsan sen de dinlemek istediğin sanatçıyı seç ve kategorilere göre sıralanmış Harbiye konserlerini bilet fiyatını karşılaştır ve istediğin bileti seç.

Harika bir deneyim yaşamak ve yıldızlar altında müzik dinlemenin keyfini çıkarmak için sen de Biletalsat güvencesiyle Harbiye konserleri bileti al.Kategoriler

f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.