Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Yeni Hatay Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Hatayspor – Karagümrükspor Karşılaşmasına Hazır Olun!

Türkiye Süper Lig’e çıkarak harika performanslar sergileyen 2 takım karşı karşıya geliyor. Sen de bu heyecanlı mücadeleyi kaçırmamak için acele et ve Hatayspor Karagümrükspor bileti al. Hatayspor evinde Karagümrükspor’u ağırlıyor ve bu maçta kazanmak istiyor. Hangi takımın galip geleceğini o gün stattan öğrenmek için Hatayspor Karagümrükspor biletlerine göz atın.

Futbol mücadelelerini canlı olarak izlemek ve sevdiğin futbolcuyu yakından görmek için Hatayspor Karagümrükspor bilet devir işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Hatayspor - Karagümrükspor Biletleri Nereden Alınır?

Sporseverlerin en güvenilir bilet alışverişlerini gerçekleştirdikleri sayfa Biletalsat ile Hatayspor Karagümrükspor bilet devir işlemi yapmak çok kolay. Hatayspor Karagümrükspor biletini kolaylıkla alabilir veya Hatayspor Karagümrükspor bilet satışını hızlı bir şekilde yapabilirsin. Hatayspor Karagümrükspor biletleri bir tık uzağında. Gerçek bir futbol düşkünüyseniz Hatayspor Karagümrükspor bilet devir işlemi yapmak için acele edin.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.