Biletalsat.com Nedir?

Biletalsat.com bireylerin bütçe eğlence dengesini gözeterek etkinliklere katılamayacak kişiler ile orada yer almak isteyen kişileri bir araya getiren paylaşım ekonomisi tabanlı güvenli bir pazar platformdur.

Türkiye’nin en kapsamlı bilet paylaşım pazarı Biletalsat.com’un kendine özgü etkinlik kriterleri ile kolayca bilet bulabilir, garantör sistemli alt yapısı ile %100 güven duyarsınız.

Biletalsat.com’da bu güne kadar onlarca ayrı etkinlikte yüzlerce işlem gerçekleştirilmiştir!

Biletalsat.com’a Neden İhtiyaç Var?

Türkiye’de kategorik olarak gerçeğe en yakın tutulan futbol etkinlik istatistikleri incelendiğinde, son üç sezonda her 4 biletli taraftardan 1’inin etkinliğe gitmediği ve biletini kullanamadığı tespit edilmiştir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Üç aşamada Biletalsat.com’dan nasıl yararlanılır;

  • 1. Elinde gidemeyeceği etkinliğin bileti olan satıcı Biletalsat.com’a girerek 1 dakikadan daha az sürede üye olur.
  • 2. Bilete uygun etkinlik bilgilerini sistem ara yüzüne yükler.
  • 3. Bilgileri girilen etkinlik Biletalsat.com Etkinlik Kriterleri’nin tümüne göre ayrı ayrı değerlendirildikten sonra; ilan, alıcısını bulmak üzere yayına çıkar.
Etkinlik Kriterleri

Biletalsat.com biletli tüm etkinliklerin alan kapasitesini, doluluk oranlarını ve ücret değişimlerini anlık olarak tarayan bir algoritmaya sahiptir.

Yayına çıkan bir etkinliğin gerçeği yansıtmama oranı ise %1’den azdır.

Biletalsat.com Garantisi

Biletalsat.com tüm üye işlemleri için üç önemli avantaj sağlar:

1. Mutlu Müşteri Güvencesi
Biletalsat.com, gerçekleştirilen tüm işlemlerin, kendi Etkinlik Kriterlerine uygun olup olmadığını denetler. Etkinlik Kriterlerine uymamasına rağmen yayına çıkan ilanların tespit etmesi halinde, etkinliğin başlayacağı son dakikaya kadar müşteriye yeni bir bilet bulmasını sağlar. Biletalsat.com’da mutsuz alıcı yoktur, az bilet vardır. :)

2. Doğru Etkinlik Rotası
Biletalsat.com gideceğiniz etkinlik alanının bilinen tüm özelliklerini, ulaşım yöntemlerini, katılım ve varsa kampanya şartlarını sizinle paylaşır. Bu şekilde etkinliğin tüm olanakları konusunda size yeni fikirler verir.

3. Kısayoldan Kolay İşlem
Biletalsat.com yalın ara yüzü ve kolay mobil erişimi ile yaptığınız toplu işlemler için kısa yollar tanımlamanızı sağlar. Bu şekilde bir sonraki yaptığınız işlem, ilk yaptığınız işlemin yarısı kadar zamanınızı almaz.

Mutlu Müşteri Güvencesi İle Bilet Al!

Bilet alanlar, etkinliğin başlama süresine kadar deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile asiste edilir.

Eğer etkinlik iptal olur ve ertelenmez veya etkinlik bileti tüm özen ve dikkatimize rağmen gözümüzden kaçan esaslı bir hataya sahip olursa, ücretler alıcılara iade edilir.

Mutlu Müşteri Güvencesi İle Bilet Sat!

Biletalsat.com etkinlik kriterleri ile saniyeler içinde bilet ilanı aç.

Geri kalan hiç bir şeye karışma!

Etkinlik heyecanını arayanlar sizi bulacak!

Teslimat Güvencesi

1. Biletalsat.com etkinlikten önce müşteriye yetişmeyecek biletleri ilana koymaz!

2. Satış işlemi onaylandıktan sonra, Biletalsat.com satıcıya anlık bildirimler göndererek biletin derhal alıcıya ulaşmasını sağlar.

3. Son dakika biletleri satın alınmışsa, Biletalsat.com etkinlik alanında veya etkinlik alanına yakın bir noktada bilet tesliminin gerçekleşmesini sağlar.

Nelere Dikkat Etmelisin?

1. Biletalsat.com hem alıcılar hem satıcılarla yaptığı sözleşmeleri düzenli olarak günceller ve düzenli olarak taraflara bildirimde bulunur.

2. Biletalsat.com biletlerin yer, tarih, sıra ve etkinlik şartları gibi tüm detayları ile açık ve anlaşılır bir şekilde yayınlanmasını sağlar.

3. Uzak veya başka bir şehirdeki etkinlik söz konusuysa, alıcılara biletlerin teslim noktalarını özel olarak düzenleme hakkı tanınır.

Neden Biletalsat.com

1. Hata tekrarlanmaz!
Biletaslat.com platformunda isteyerek veya özensizce girilen bilgiler nedeniyle karşı tarafın mağduriyetine neden olan kullanıcılar için cezai şart politikaları belirlemiştir.

2. Yetkisiz Kişiler İşlem Yapamaz!
Biletalsat.com bilet paylaşmak dışında kendine özgü algoritmaları ile piyasayı manipüle etmek isteyen satıcılara izin vermez. Aynı güven iklimini oluşturmak adına alıcılardan, satıcıları mağdur etmemek için sisteme ek referans sunması beklenir.

3. Sözleşmelerle Verileriniz Güvende!
Biletalsat.com tüm sözleşmelerini yerel olarak Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına, Avrupa Birliği bölgesinde ise AB regülasyonlarına uyumlu hale getirmiştir. Bu kapsamda bizimle paylaştığınız tüm bilgiler sadece ve sadece onay verdiğiniz hususlarda kullanılır.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.