Kadın Futbol Milli takımı Euro 2021 için hazırlanıyor

A milli futbol takımımızın ardından kadın milli futbol takımımızda Euro 2021 Avrupa şampiyonası kura çekimi yapıldı. UEFA’nın merkezi konumu olan İsviçre’nin Nyon kentinden yapılan Euro 2021 Avrupa kadınlar Futbol şampiyonası eleme grup kuralarında Kadın milli Futbol takımımız A grubunda Rusya, Slovenya, Kosova, Hollanda ve Estonya ile eşleşti. Euro 2021 için grup maçları 26 Ağustos ve 22 Eylül 2020 tarihleri arasında oynanacak. Gruplarda 1. Olan takımlar direk Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazanırken en iyi grup grup ikincisi 3 takımda Avrupa kadınlar şampiyonasına direkt olarak katılmaya hak kazanacak. Geriye kalan 6 grup ikincisi ise Avrupa şampiyonasına katılabilmek için aralarında play off mücadelesi verecekler. Avrupa kadınlar eleme grupları heyecanı yaklaşırken Euro 2021 Kadınlar Avrupa şampiyonası maç biletleri biletalsat.com güvencesiyle uygun fiyata sizlere sunuluyor.

Kadın Futbol milli takımında hedef Euro 2021’e direk katılabilmek

Son dönemlerde özellikle Kadınlar Dünya kupasıyla birlikte oldukça ilgi gören ve popülaritesi artan kadınlar Futbolu ülkemizde de ilgi görmeye devam ediyor. Ülkemizde kadın futbolunun gelişmesi adına 1995 yılında kurulan kadın futbol milli takımı ilerleyen yıllarda da çok fazla başarı sağlayamamış bu yüzden 2006 yılında Kadın futbol ligi kurulmuştur. Kadın futbol liginin kurulması milli takıma oyuncu yetiştirme adına büyük katkı sağlamıştır. Kadınlar futbol milli takımını deneyimli teknik adam Talat Tuncel çalıştırıyor. Kadınlar Avrupa kupası maçları yaklaşırken bu maçların heyecanını yaşamak sizin elinizde. Kadınlar Futbol Milli takımları maç bilet fiyatları belli olmuş durumda ve büyük rağbet görüyor. Sende Kadınlar futbol Milli takımına destek olabilmek ve bu heyecanı tribünden yaşamak için Kadınlar futbol milli takımları fiyatlarını dilediğin zaman inceleyebilir ve satın alabilirsin. Şimdi sende Kadın futbol milli takımları bileti al Kadınlar milli takımımıza destek ol.

2021 Kadınlar Avrupa futbol şampiyonası maç biletlerini satın al tribündeki yerini al

Kadınlar futbol milli takımı biletleri satın alabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Sadece kadınlar Euro 2021 için değil aynı zamanda 2023 kadınlar Fifa Dünya kupası maç biletlerini satın alarak milli takımımıza gönülden destek ol. Bu yıl Fransa’da düzenlenecek olan Dünya kupasında yer almak için 2019 kadınlar Fifa dünya kupası maç bileti satın al. Ayrıca bir sonraki organizasyon olan 2025 Avrupa kadınlar şampiyonasında desteğinizi sürdürmek için milli takımın yanında tribünden canlı ol olarak yerini alabilirsin. 2025 kadınlar Avrupa futbol şampiyonası maç bilet fiyatlarını biletalsat.com sitesinde takip edebilir güvenle biletlerinizi satın alabilirsiniz.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.