Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Vefa Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Karagümrükspor - Kasımpaşa Maç Biletleri

Türkiye Süper Ligi’nde heyecan tam gaz devam ederken tuttuğunuz takımı ve sevdiğiniz futbolcuları desteklemek için hemen Karagümrükspor Kasımpaşa maç biletlerinizi Biletalsat güvencesiyle alın. Tribünden futbol heyecanını yakalamak için Karagümrükspor Kasımpaşa maç bileti almak isteyen taraftarlar, Biletalsat.com ile bir tıkla biletlerine ulaşabilirler.

Kasımpaşa, Süper Lig maçlarında her zaman zorlu rakip oldu. Sporun en heyecanlı hali olan bu futbol maçında da Karagümrükspor karşısında 3 puanı almak için mücadele edecek. Siz de Karagümrükspor Kasımpaşa maç bileti alarak bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Karagümrükspor – Kasımpaşa Biletleri Nasıl Satılır?

Bilet almanın ve bilet satmanın güvenilir adresi Biletalsat ile Karagümrükspor Kasımpaşa maç bileti alabileceğiniz gibi elinizde bulunan biletler için Karagümrükspor Kasımpaşa maç bileti satma işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan Bilet Sat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

En uygun Karagümrükspor Kasımpaşa maç bileti fiyatlarını görmek ve tribünün en iyi yerinden bilet almak için Biletalsat en güvenilir alışveriş sitesi.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.