Pınar Karşıyaka biletleri, biletalsat.com sitesinde!

Geçtiğimiz günlerde Pınar Karşıyaka basketbol takımının başına, deneyimli Alman antrenör Dirk Bauermann getirildi. Baş antrenörlük unvanı ile görevine başlayan Alman baş antrenör, takım ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Pınar Karşıyaka biletleri ise şimdiden yarı yarıya tükendi.

Pınar Karşıyaka maç bilet fiyatları ise birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Biletalsat.com sitesinde, uygun fiyatlara takımın karşılaşmalarına ait biletleri bulabilirsiniz.

Pınar Karşıyaka son durum ve Pınar Karşıyaka bilet fiyatları

Takımın ligdeki durumu şu anda iyi görünmüyor. Alman baş antrenöre bel bağlayan takım, ilerleyen günlerde iyi bir performans sergilemeyi umut ediyor. Tahincioğlu liginde ise şu anda 9. Sırada yer alıyor.

2018 yılı karşılaşmalarında şu ana kadar 26 puanı bulunan takımın averaj puanı ise -11’lerdeki, bu puanlara bakarak, takımın ilerleyen karşılaşmalarda çok iyi bir performans göstermesi gerekiyor.

Takımın ilerleyen zamanlardaki karşılaşmalarına ait Pınar Karşıyaka bilet al seçeneği ile biletlerinizi tükenmeden alabilirsiniz.

Tahincioğlu ligi, Pınar Karşıyaka bilet fiyatları

Ligin 20. Haftasında Galatasaray Doğa takımına ev sahipliği yapan Pınar Karşıyaka, rakibini çok az bir farkla yenmişti. Yalnızca 3 puan farkla karşılaşmayı kazanan takım, ligin ilerleyen karşılaşmalarına da kötü bir prova ile başlamış oldu.

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka kapalı spor salonunda oynanan karşılaşma ise oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçti.

Pınar Karşıyaka bilet fiyatları ve en ekonomik bilet fiyatlarına, biletalsat.com sitesinden ulaşabilir, takımın sonraki karşılaşmalarını izleyebilirsiniz.

Basketbol ligi özel, Türkiye basketbol ligi biletleri

21. haftaya giren basketbol liginde bu hafta önemli karşılaşmalar yer alıyor. Son oynanan karşılaşmalarda ise hayli çekişmeli bir mücadele izlemiştik.

Ligin ilerleyen zamanlarında da önemli karşılaşmalar bizleri bekliyor. basketbol severlerin kaçırmaması gereken karşılaşmalar, son hız devam ediyor.

Önemli karşılaşmaları kaçırmamak için, biletalsat.com sitesinden, Türkiye basketbol ligi biletleri satın alabilirsiniz.

Ayrıca sitede, Euroleague basketbol ligi biletleri yer alıyor. Eurolig basketbol ligi biletleri uygun fiyatlar ile yalnızca, biletalsat.com sitesinde.

Sitedeki menülerden, basketbol maç bileti al seçeneği ile kolayca sahip olabilirsiniz. Basketbol maç bilet fiyatları ise oldukça ekonomik ve hızlı bir şekilde alınabiliyor.

Yalnızca basketbol maç biletleri değil, yaşadığınız şehirde bulunan futbol karşılaşmaları ve konser etkinliklerine ait biletleri de siteden temin edebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde futbol ve basketbol adına gerçekleştirilecek olan karşılaşmalarda sizde yerinizi alın! Biletlere sitemizden kolayca ulaşın ve heyecanı kaçırmayın! Üstelik birçok konser ve müzikal biletleri de sizleri bekliyor!f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.