Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E A1 B1 C1 D1 E1 A A1 B C D E B1 C1 D1 E1
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
İstanbul Fatih Terim Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kasımpaşa – Ankaragücü Maç Biletleri Biletalsat’ta!

Yediden yetmişe herkesin ilgiyle takip ettiği Türkiye Süper Ligi’nde heyecan artıyor. Siz de tuttuğunuz takımın yanında yer almak ve onu desteklemek için Kasımpaşa Ankaragücü maç bileti alabilirsiniz. Galibiyet elde ederek 3 puanı kapmak için mücadele eden takımların kıyasıya rekabetini canlı olarak izlemek için siz de Kasımpaşa Ankaragücü maç bilet devir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Spor coşkusunu tribünden takip etmek Kasımpaşa Ankaragücü maç bilet devir işlemini hızlıca gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Ardından en güzel yerde maç izleme keyfine ulaşabilirsiniz.

Kasımpaşa – Ankaragücü Maç Bileti Nereden Alınır?

Pek çok etkinliğe olduğu gibi futbol maçlarına da bilet almanın veya bilet satmanın adresi Biletalsat. Biletalsat ile siz de kolaylıkla Kasımpaşa Ankaragücü maç bilet devir işlemini yapabilir ve spor keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Biletalsat adresinde uygun olarak bulacağınız Kasımpaşa Ankaragücü maç bileti fiyatını da karşılaştırabilir istediğiniz kategoriden bilet alabilirsiniz. Biletalsat hızlı bilet almanın ve satmanın konforunu sunarken siz de yapmak istediğiniz işlemi güvenilir şekilde gerçekleştirirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.