Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D A B C D E E F A B C G
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Recep Tayyip Erdoğan Stadı
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kasımpaşa -  Beşiktaş Maç Biletleri

Kasımpaşa Beşiktaş

Kasımpaşa Beşiktaş Türkiye Süper Lig müsabakası ligin 14. haftasında İstanbul’da Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynanacak.

Yeni nesil taraftarlar için güvenli ve ucuz bilet almanın artık vazgeçilmez bir adresi var: biletalsat.com. Bu çok özel platform sayesinde sadece futbol ve basketbol müsabakalarına değil, aynı zamanda yaşadığın şehirdeki pek çok eğlence ve sanat aktivitesi için de uygun fiyata bilet bulabilirsiniz. Kasımpaşa Beşiktaş maçına İstanbul ve çevre illerde yaşayan taraftarların daha şimdiden ciddi bir ilgisi bulunuyor.

Normal satış mağazalarında Kasımpaşa Beşiktaş maç biletleri tükenmiş olsa dahi siz yine de biletalsat.com üzerinden, aynı bileti daha önceden almış olan bağımsız kullanıcılarla iletişim kurabilirsiniz. Kasımpaşa Beşiktaş maç bileti fiyatları resmi kanallarda ne düzeyde olursa olsun, burada fiyatları tamamen bilet sahipleri bağımsız olarak belirliyor. Bir İstanbul derbisi niteliğinde olan Kasımpaşa Beşiktaş maçı zevkli bir müsabaka ve her zamanki gibi bol gol vadediyor. Kasımpaşa Beşiktaş maç bileti al seçeneği sizi bekliyor!

Beşiktaş Hata Yapmak İstemiyor

Beşiktaş son 2 sezonda özellikle kolay geçmesi beklenen bazı maçlarda çok kritik puan kayıpları yaparak şampiyonluktan oldu. Bu sezon Abdullah Avcı gibi disiplinli bir teknik adamla yola çıkan Beşiktaş, benzer hataları tekrar etmek istemiyor. Bir İstanbul takımı olan Kasımpaşa, 3 büyükler için, pek de deplasman olarak görülmüyor. Bu tip maçlarda büyük takımların taraftarları maça daha büyük ilgi gösteriyor.

Kasımpaşa Beşiktaş maçındaki yerinizi almak adına biletalsat.com platformundan bilet sahipleriyle iletişime geçmelisiniz. Biletalsat.com güvenli ve hızlı bir şekilde her türlü etkinlik ve organizasyona ait bileti bizzat sahibinden temin etmenizi sağlıyor. Kasımpaşa Beşiktaş bilet fiyatları biletalsat.com platformunda genel anlamda normal satış rakamlarının bir hayli atında. Biletini uygun fiyata renktaşlarına devretmek isteyen taraftarlarla biletalsat.com üzerinden bir araya gelebilirsiniz.

Geçen Sene Sahadan Sildiler

Kasımpaşa Beşiktaş maç bileti al seçeneği, biletler resmi anlamda satışa çıktığı andan itibaren biletalsat.com sitesinde yer almaya başlayacaktır. Kasımpaşa Beşiktaş maçı geçen sezon oldukça sürpriz sonuçlara sahne olmuştu. Kasımpaşa Beşiktaş takımını bu sahada 4-1 yenerek bozguna uğratmıştı. Siyah beyazlılar mutlaka o maçın ekstra motivasyonuyla bu maça hazırlanacaklardır.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.