Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D A B C D E E F A B C G
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Recep Tayyip Erdoğan Stadı
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kasımpaşa – Erzurumspor Karşılaşmasına Hazır Ol!

Merakla beklenen ve spor tutkunları tarafından her hafta takip edilen Türkiye Süper Ligi bu sezonda da heyecan dolu maçlara ev sahipliği yapıyor. Sen de bu heyecanlı yarışta takımına destek olmak istiyorsan Kasımpaşa Erzurumspor maç bileti al ve bu maçı tribünden izleme şansını yakala.

Spor karşılaşmalarını takip ediyor en heyecanlı maçları yerinde izlemek istiyorsan acele et. En sevdiğin maçlar için hemen bilet al. Kasımpasa Erzurumspor bilet devir işlemini gerçekleştir ve bu maçı da yerinde izle.

Kasımpaşa – Erzurumspor Biletleri Nereden Alınır?

Bilet alışverişinin en güvenilir adresi Biletalsat.com sayfasında aradığın futbol etkinliklerine anında bilet bulabilirsin. Kasımpasa Erzurumspor biletleri de Bilatalsat.com sayfasında yer alıyor. Sen de Kasımpasa Erzurumspor bileti alarak maçı canlı izleyebilir veya elinde bulunan fazla biletleri için Kasımpasa Erzurumspor bilet satış işlemini gerçekleştirebilirsin. Kasımpasa Erzurumspor bilet satış işlemi gerçekleştirmek için sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna tıklaman yeterli.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.