Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E A1 B1 C1 D1 E1 A A1 B C D E B1 C1 D1 E1
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
İstanbul Fatih Terim Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kasımpaşa - Gazişehir Gaziantep

Türkiye Süper Ligi heyecanı sürerken maç biletleri yok satıyor. Eğer istediğiniz maça bilet bulamıyorsanız üzülmeyin. Biletalsat adresine gelin ve sizin için sıralanmış olan Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep maç bileti alın.

Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep maç biletleri Biletalsat sayfasında bir tıkla uzağınızda. Siz de bu heyecan dolu maçı stattan izlemek için Biletalsat.com adresinden Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep biletlerine ulaşın.

Kasımpaşa – Gazişehir Gaziantep Bileti Nasıl Satılır?

Futbol heyecanını canlı olarak yaşamak isteyen taraftarlar Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep biletlerine bakıyorlar. Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep bilet devir işlemi yapmak isteyen sporseverler güvenilir bilet alışverişinin adresi Biletalsat.com’da buluşuyor. Sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna tıklayarak Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep bilet satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep bilet fiyatları yine adresimizde en uygun şekilde yer alıyor. Siz de karşılaştırdığınız Kasımpaşa Gazişehir Gaziantep bilet fiyatlarından en uygun bileti seçin ve stadın en güzel yerinden maçı izleme fırsatına erişin.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.