Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D A B C D E E F A B C G
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Recep Tayyip Erdoğan Stadı
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kasımpaşa – Hatayspor Biletleri Burada!

Türkiye Süper Ligi’nde sezon devam ederken galibiyet mücadeleleri hız kazanıyor. Takımlar 3 puanı hanelerine yazdırmak için ellerinden gelen mücadeleyi sahada ortaya koyarken sen de takımına destek olmak istiyorsan hemen Kasımpaşa Hatayspor maç bileti al.

Kasımpaşa – Hatayspor Biletleri Nereden Alınır?

Futbol etkinliklerini takip eden taraftarlar Kasımpaşa Hatayspor maç biletlerini merak ediyorlar. Sen de bu heyecanlı maçı canlı olarak izlemek için Biletalsat.com güvencesiyle Kasımpaşa Hatayspor maç bileti alabilirsin. Kasımpaşa Hatayspor bilet devir işlemini gerçekleştirmek için sayfamızı takip et ve Kasımpaşa Hatayspor biletlerini hemen al.

Kasımpaşa – Hatayspor Bilet Fiyatları Ne Kadar?

En heyecanlı spor karşılaşmalarını canlı olarak izlemek isteyen taraftarlar Kasımpaşa Hatayspor maç bileti fiyatlarını merak ediyorlar. Sen de en uygun Kasımpaşa Hatayspor bilet fiyatını öğrenmek için sayfamızdaki biletleri karşılaştırabilirsin. Kategoriler halinde düzenlenen Kasımpaşa Hatayspor bilet fiyatlarını karşılaştır ve sana göre en uygun bileti al.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.