Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D A B C D E E F A B C G
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Recep Tayyip Erdoğan Stadı
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kasımpaşa Evinde Kayserispor’u Ağırlıyor!

Türkiye Süper Ligi’nin 2022 – 2023 sezonunda taraftarlar mağlubiyet veya beraberliği kabul etmiyorlar. Bu yüzden her maçı takip eden futbol tutkunları, tuttukları takımların kazanmasını ve birlikte galibiyet sevinci yaşamayı istiyorlar. İstanbul’da oynanacak olan Kasımpaşa Kayserispor maç bileti alarak siz de Türkiye Süper Ligi’ndeki mücadeleleri tribün ateşi içinde izleyebilirsiniz.

Kasımpaşa Kayserispor Maç Bileti Nereden Alınır?

Kayserispor’u evinde ağırlayarak galibiyet kazanmak isteyen Kasımpaşa, Türkiye Süper Ligi’ndeki heyecan dolu mücadelesini sürdürüyor. Bilet almanın ve bilet satmanın güvenilir adresi Biletalsat.com ile hızlı ve kolay bir şekilde Kasımpaşa Kayserispor maç bileti alabilirsiniz.

Kasımpaşa Kayserispor Maç Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Kasımpaşa Kayserispor maç bilet fiyatlara kategorilere göre farklılık gösterese de size uygun Kasımpaşa Kayserispor maç bilet fiyatları için Biletalsat.com adresini takip edebilirsiniz.

Sporun her halini takip edenler ve futbolu bir tutku olarak görenlerin adresi Biletalsat.com ile Kasımpaşa Kayserispor maç bileti alabileceğiniz gibi elinizde fazla bulunan veya herhangi bir nedenden dolayı maça gidemeyecekseniz Kasımpaşa Kayserispor maç bileti satma işlemi yapabilirsiniz.

Kasımpaşa Kayserispor maç bilet devir işlemi yapmak Biletalsat.com adresinde oldukça hızlı ve kolay. Sizde Kasımpaşa Kayserispor maç bilet devir işlemi yapmak istiyorsanız Biletalsat.com platformunu takip edin. Sadece Kasımpaşa Kayserispor maçına değil daha pek çok karşılaşma için maç bilet devir işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.