Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G H I J K L M VIP A VIP B H I J K L M N A B C D E F G H I J K L M N A B A B C D E F G H I J K L
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Kayseri Kadir Has Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kayserispor – Ankaragücü Heyecanına Ortak Ol!

Türkiye Süper Ligi’nde heyecan devam ederken sen de Kayserispor Ankaragücü maç bileti alarak tuttuğun takıma destek olabilirsin. En sevilen maçları kaçırmamak ve bu heyecanlı mücadeleyi canlı olarak izlemek istiyorsan Biletalsat.com sayfasından Kayserispor Ankaragücü biletlerine bir tıkla ulaşabilirsin.

Futbol coşkusunu tribünde yaşamak ve sevdiğin futbolcuların performansını canlı izlemek için sen de Kayserispor Ankaragücü biletlerine göz atabilirsin.

Kayserispor – Ankaragücü Biletleri Nereden Alınır?

Bilet alışverişinin en uygun ve en güvenilir adresi Biletalsat.com ile sen de Kayserispor Ankaragücü bilet devir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştir. Biletim gelecek mi? Biletim yüklenirken bir sorun yaşar mıyım? gibi sorunlarınız olmadan Biletalsat.com ile kolayca Kayserispor Ankaragücü bileti alabilirsiniz.

Kayserispor – Ankaragücü Bilet Fiyatları Nedir?

En uygun Kayserispor Ankaragücü bilet fiyatlarına ulaşmak isteyen spor tutkunları için Biletalsat.com en doğru platform. Kategorilere göre düzenlenen Kayserispor Ankaragücü bilet fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve kendin için en uygun olan Kayserispor Ankaragücü bileti seçebilirsin.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.