Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G H I J K L M VIP A VIP B H I J K L M N A B C D E F G H I J K L M N A B A B C D E F G H I J K L
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Kayseri Kadir Has Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kayserispor – Atiker Konyaspor

Türkiye Süper Ligi 2019 – 2020 sezonunda son sıralarda yer alan Kayserispor evinde Atiker Konyaspor’u ağırlıyor. Bu küme düşmemek için verilecek mücadelede takımınızın yanında yer almak ve tribündeki futbol ateşini hissetmek istiyorsanız hemen Biletalsat.com adresine gelerek Kayserispor Konyaspor maç bileti alın ve bu heyecana ortak olun.

Kayserispor Konyaspor maç bilet devir işlemi yapmak isteyen futbol tutkunları Biletalsat.com platformundan bu işlemi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Maça gidemeyeceği için elindeki bileti satmak isteyen futbol taraftarları Biletalsat.com adresinde biletini satışa sunabilir ve böylece Kayserispor Konyaspor maç bilet devir talebini gerçekleştirebilir.

Kayserispor Konyaspor Maç Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Spor Toto Süper Ligi’ndeki mücadeleler hız kesmeden sürerken Kayserispor Konyaspor bileti alarak takımının yanında yer almak isteyen spor tutkunlarının en çok merak ettiği soru “Kayserispor Konyaspor maç bileti fiyatı ne kadar?” oluyor. Sorunun cevabı tabii ki Biletalsat.com adresinde. Kategorilere göre değişiklik gösteren Kayserispor Konyaspor maç bileti fiyatını Biletalsat.com adresinde uygun olarak bulabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.